katarzyna cichopek rozstanie

Metamorfoza Katarzyny Cichopek. Kiedyś z niej żartowano, dziś inspiruje miliony Polek. Zobacz, jak zmieniał się styl gwiazdy "M jak miłość"

Gwiazda serialu "M jak miłość" i prowadząca "Pytanie na śniadanie" Katarzyna Cichopek dziś uchodzi za ikonę, a jej stylem inspirują się miliony Polek. Nie zawsze jednak była doceniana za swoje wybory. Katarzyna Cichopek, jak każdy niegdyś, poszukiwała swojego stylu. Jej stylizacje spotykały się wówczas często z krytyką i wręcz wyśmiewano! Zobacz, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Katarzyny Cichopek.

31.07.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zostanie wyrzucona z TVP? Są jej kolejne nagrania z Kurzajewskim? Jest oświadczenie aktorki!

Katarzyna Cichopek nie ma teraz dobrego czasu. Aktorka, po poinformowaniu opinii publicznej, że jej związek z Marcinem Hakielem to już przeszłość, jest na ustach wszystkich. Na pewno nie pomógł jej wywiad, jakiego Marcin Hakiel udzielił TVN Style, gdzie zasugerował, że został zdradzony przez żonę. Teraz natomiast Cichopek mierzy się z plotkami o romansie, tajemniczymi nagraniami i głosami, że TVP chce zakończyć z nią współpracę!

28.04.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Nagrano prywatną rozmowę Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jest komentarz gwiazdy!

Katarzyna Cichopek od momentu oświadczenia o rozstaniu z Marcinem Hakielem mierzy się z ogromnym zainteresowaniem mediów. Po wywiadzie, którego udzielił jej wkrótce były mąż na aktorkę spadła lawina krytyki, a jej próba obrony przed hejtem w mediach społecznościowych nie została najlepiej odebrana. To jednak nie koniec jej kłopotów. Do mediów wyciekło nagranie prywatnej rozmowy między Katarzyną Cichopek, a Maciejem Kurzajewskim. Gwiazdy natychmiast zareagowały. Jest także komentarz zainteresowanych odnośnie całej sprawy.

27.04.2022Pytanie na śniadanie

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel wspomina ślub z Katarzyną Cichopek. "Przepracować, zaakceptować i iść dalej"

Marcin Hakiel od momentu ogłoszenia rozstania z Katarzyną Cichopek znacznie zwiększył swoją aktywność w social-mediach. Tancerz i wkrótce były mąż aktorki zdaje się nie przejmować plotkami krążącymi wokół niego i matki jego dzieci. Dzieli się z fanami swoją codziennością i różnymi przemyśleniami. Teraz zaskoczył obserwatorów, publikując zdjęcie, którego raczej nikt nie spodziewał się zobaczyć w świetle ostatnich doniesień.

15.04.2022Taniec z gwiazdami

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek niknie w oczach? Fani niepokoją się o aktorkę!

Katarzyna Cichopek mierzy się w ostatnich dniach z ogromnym zainteresowaniem fanów i mediów, odkąd jak grom z jasnego nieba gruchnęła wieść, że po blisko dwóch dekadach wspólnego życia rozstaje się z Marcinem Hakielem. Choć aktorka stara się wypełniać swoje obowiązki i ignorować zamieszanie, obojętni nie są fani. Jej najnowszy filmik wywołał wśród nich ogromny niepokój! Dlaczego?

14.04.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Tancerz zgodzi się na warunki żony, aby uniknąć wojny?

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela budzi niezmiennie ogromne emocje wśród fanów pary. Wielu nie dowierza, że modelowe wręcz małżeństwo po blisku dwóch dekadach wspólnego życia postanowiło się rozejść. Coraz wiecej wiadomo o samym rozwodzie. Według medialnych doniesień obu stronom zależy, aby cała procedura przebiegła możliwie jak najszybciej. To oznacza, że jedna ze stron będzie musiała się zgodzić na warunki stawiane przez drugą stronę.

09.04.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Operacja Katarzyny Cichopek poważniejsza, niż sądzili fani? Aktorka może nie odzyskać pełnej sprawności!

Katarzyna Cichopek nie ma ostatnimi czasy najlepszej passy. Po blisko dwóch dekadach kończy się jej małżeństwo, prasa doszukuje się potwierdzeń plotek o rzekomym romansie z kolegą z pracy a do tego wszystkiego doszedł fakt, że musiała poddać się operacji. Choć aktorka i prezenterka zdaje się roztaczać aurę spokoju, zabieg, który przeszła był poważniejszy, niż można by sądzić z relacji samej zainteresowanej. Może nie odzyskać pełnej sprawności!

01.04.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Maciej Kurzajewski skomentował plotki o romansie z Katarzyną Cichopek. Wyjawił, jaka jest prawda!

Kiedy gruchnęła wieść o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, prasa nieustannie szuka przyczyn rozpadu ich małżeństwa. Przez wiele lat aktorka i tancerz uchodzili za wręcz modelowy przykład zgodnej pary. Pojawiły się plotki, jakoby Katarzynę Cichopek łączyło coś więcej z kolegą z pracy, prowadzącym wraz z nią "Pytanie na śniadanie" Maciejem Kurzajewskim. Jak skomentował doniesienia bulwarowej prasy?

01.04.2022Pytanie na śniadanie

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×