katarzyna cichopek

"Taniec z gwiazdami". Tak wyglądała kariera Marcina Hakiela zanim poznał Katarzynę Cichopek. Sukces gonił sukces! Oto kulisy sławy słynnego tancerza

Marcin Hakiel znów jest na ustach wszystkich za sprawą swojego rozstania z Katarzyną Cichopek. Przez ostatnie lata mówiło się o nim głównie w kontekście jego sławnej żony. Warto jednak zaznaczyć, że tancerz zapracował na swój sukces jeszcze na długo przed poznaniem aktorki. Pokazujemy, jak wyglądała historia sławy Marcina Hakiela.

07.08.2022Taniec z gwiazdami

Tak wyglądały suknie ślubne polskich gwiazd! Zobacz, w jakich kreacjach ślub brały Katarzyna Cichopek, Joanna Opozda, Małgorzata Rozenek i inne celebrytki. Która z nich jest najlepsza?

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu. Każda panna młoda chce tego dnia wyglądać najpiękniej. Sprawdziliśmy, w jakich kreacjach wystąpiły na swoich ślubach polskie celebrytki i partnerki znanych z show-biznesu mężczyzn. Niektóre poszły w klasykę, a inne postawiły na nieco ekstrawagancji! A jakie garnitury założyli panowie? Sprawdziliśmy!

06.08.2022Ranking

"Operacja aranżacja". Katarzyna Cichopek oceniła konkurencję. Zdradziła, co sądzi o programach Katarzyny Dowbor i Doroty Szelągowskiej

W ciągu ostatnich kilku miesięcy kariera Katarzyny Cichopek wyraźnie nabrała rozpędu. Niedawno ogłoszono, że aktorka poprowadzi nowy program związany z metamorfozami wnętrz - "Operacja aranżacja". W jednym z ostatnich wywiadów postanowiono zapytać Katarzynę Cichopek, co sądzi na temat konkurencyjnych programów dla jej nowego formatu. Jej słowa zaskakują?

01.08.2022Operacja aranżacja

Metamorfoza Katarzyny Cichopek. Kiedyś z niej żartowano, dziś inspiruje miliony Polek. Zobacz, jak zmieniał się styl gwiazdy "M jak miłość"

Gwiazda serialu "M jak miłość" i prowadząca "Pytanie na śniadanie" Katarzyna Cichopek dziś uchodzi za ikonę, a jej stylem inspirują się miliony Polek. Nie zawsze jednak była doceniana za swoje wybory. Katarzyna Cichopek, jak każdy niegdyś, poszukiwała swojego stylu. Jej stylizacje spotykały się wówczas często z krytyką i wręcz wyśmiewano! Zobacz, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Katarzyny Cichopek.

31.07.2022Pytanie na śniadanie

"You Can Dance – Nowa Generacja 2". Katarzyna Cichopek zachwyca na planie programu TVP! Odważny dekolt Edyty Herbuś

Za nami prasowy dzień na planie programu "You Can Dance – Nowa Generacja 2". Dziennikarze i fotoreporterzy mieli okazję przyjrzeć się pracy nowego jury "You Can Dance - Nowa generacja", jednak uwagę wszystkich skradła Katarzyna Cichopek, która wyglądała olśniewająco! Trudno było nie zwrócić uwagi również na Edytę Herbuś i jej dość odważny dekolt.

28.07.2022You Can Dance - Nowa generacja

"You Can Dance - Nowa generacja". Znany jest już pełny skład jury! Katarzyna Cichopek potwierdziła plotki o jej występie w programie

Ostatnimi czasy spekulowano o tym, jak będzie wyglądał skład jury w najnowszej edycji programu "You Can Dance - Nowa generacja". Wówczas z występem w słynnym tanecznym show łączono m.in. Katarzynę Cichopek, jednak nie było do końca pewne, w jakiej roli miałaby się pojawić w programie. Teraz aktorka postanowiła potwierdzić medialne doniesienia na temat jej udziału w "You Can Dance". Znany jest już pełny skład jury!

13.07.2022You Can Dance - Nowa generacja

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel znowu dał się sprowokować. "Zniszczył ci rodzinę i teraz tuli twoja żonę". Tancerz odpowiedział

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już niebawem stawią się na pierwszej rozprawie rozwodowej. Tancerz pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu wdaje się w dyskusję z fanami. Ostatnio odpowiedział na wpis internauty, który zasugerował, że ktoś zniszczył jego rodzinę. Co na to Marcin Hakiel?

11.07.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×