Katarzyna Dowbor i Karolina Korwin Piotrowska starły się na Instagramie! "Niszczyła Pani ludzi. Wybaczyłam, ale nie zapomniałam!"

Adriana Słowik
Adriana Słowik
fot. Kurnikowski/AKPA
fot. Kurnikowski/AKPA
Katarzyna Dowbor dała upust swoim emocjom w mediach społecznościowych. Gwiazda Polsatu opublikowała dosadny komentarz, w którym skomentowała zachowanie Karoliny Korwin Piotrowskiej w programie rozrywkowym, który przed laty prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, wtedy jeszcze Szulim.

Karolina Korwin Piotrowska jest dziś na ustach wszystkich. Dziennikarka i felietonistka wydała niedawno książkę "Wszyscy wiedzieli", w której porusza temat przemocy w łódzkiej filmówce. W jej reportażu, uznani aktorzy i eksperci (m.in. Anna Paliga, Joanna Koroniewska, Weronika Rosati, Aleksandra Domańska, Aleksandra Konieczna, Marta Nieradkiewicz, Wojciech Malajkat, Piotr Głowacki), opowiedzieli o wyrwaniu się z kręgu przemocy.

Niespodziewanie głos w sprawie zabrała Katarzyna Dowbor. Dziennikarka zamieściła na Instagramie długi komentarz, w którym w gorzkich słowach wyjawiła, co myśli o koleżance z branży. Wypomniała jej m.in. przeszłość, gdy występowała w programie Agnieszki Woźniak-Starak, wtedy jeszcze Szulim pt. "Magiel towarzyski".

Pani Karolino! Czytam te wszystkie wywiady z Panią i zachwyt nad Pani odwagą i jest mi bardzo smutno. Szkoda , że tak szybko zapomniała Pani jak w programie „Magiel towarzyski” niszczyła Pani ludzi ,Kasię Skrzynecką, Piotra Gąsowskiego , mnie i wiele innych osób. Razem z Panem którego nazwiska już nie pamiętam wyśmiewaliście teksty z kolorowych gazet których bohaterami my byliśmy. Często teksty wymyślone przez redakcje nie autoryzowane o czym Pani doskonale wiedziała. Nie zapomnę jak na antenie pytała Pani „ a kto to jest Katarzyna Dowbor , co ona takiego osiągnęła w dziennikarstwie? Dla mnie nic” Zabolało! Nigdy nie przeprosiła Pani, ale ma Pani czelność oceniać postępowanie innych? Dla mnie to co Pani teraz robi to obrzydliwe lansowanie się na krzywdzie innych. Ja Pani wybaczyłam , ale nie zapomniałam!!!! - napisała Katarzyna Dowbor na Instagramie.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CaE0zjgMrBh/[/instagram]

Niedługo potem na profilu Karoliny Korwin Piotrowskiej pojawił się wpis, w którym felietonistka odpiera zarzuty:

Ta książka jest daniem głosu osobom, które doświadczyły traumy, które były gnębione, jest też opowieścią o systemie, o sile słowa, o terapii i obywatelskości. I o godności. Jest uświadomieniem, czym jest przemoc i mobbing, że ma wiele twarzy i barw. Pisanie teraz oszczerstw na mój temat, zwłaszcza przy okazji tej książki, jest okropne, nie na miejscu i przemocowe. Co do mojego udziału w różnych programach, jest różnica między wyrażaniem oceny, nawet krytyką a mobbingiem. Deprecjonowanie teraz moich umiejętności, pisanie mi życiorysu na nowo, żądanie przeprosin, wyzywanie od hejterek, wytykanie tego, że nie mam dzieci, że mam własne zdanie, jest zwyczajnie słabe. I nie mówi nic o mnie, ale wyłącznie o osobach, które wygłaszają takie słowa pod moim adresem. Szkoda, że wygłaszają je w dużej mierze osoby głoszące miłość, feminizm, z błyskawicą i tęczą na profilowym. Głównie kobiety - czytamy.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn