Katarzyna i Cezary Żakowie są razem ponad 30 lat, choć media regularnie ich rozwodzą! Wszystko zaczęło się od obozu jeździeckiego

On jest wybitnym aktorem, ona - wspaniałą aktorką. Oboje kochają pracę na planie i w teatrze oraz... siebie nawzajem! Katarzyna i Cezary Żakowie są małżeństwem już od ponad 30 lat. Choć media regularnie ich rozwodzą, oni już tylko się z tego śmieją. Poznajcie historię ich miłości.

Multimedia

Cezary i Katarzyna Żak - miłość, jaka się nie zdarza

Katarzyna i Cezary Żakowie to jedno z najbardziej popularnych aktorskich małżeństw w Polsce. Oboje są bardzo utalentowani i rozpoznawalni. Choć przyznają, że nie lubią publicznie mówić o swoim związku, mamy dla Was kilka faktów z ich życia prywatnego. Aktorska para poznała się jeszcze na studiach. Było to w 1983 roku na obozie jeździeckim. W 1985 roku małżeństwo powiedziało sobie "tak". Co ciekawe, ich rodzice nie do końca zgadzali się z decyzją pary. Tłumaczyli im, że są jeszcze za młodzi na małżeństwo.

O swoim ślubie opowiedzieli w jednym z wywiadów udzielonych "Gali".

W 1985 roku byliśmy na północy i w Paryżu. Chcieliśmy trochę zarobić na wesele. Mój wujek jest księdzem, wtedy był dyrektorem ośrodka dla Polonii w Le Touqet nad kanałem La Manche. Skuwaliśmy tam tynki, malowaliśmy pokoje, łazienki - mówił w wywiadzie dla "Gali" Cezary Żak.

Małżonkowie mają dwie córki: Aleksandrę i Zuzannę. Dziewczyny nie poszły w ślady rodziców. Aleksandra zajmuje się produkcją programów dla dzieci, natomiast młodsza córka ukończyła studia medyczne i pracuje jako lekarz.

Żakowie małżeństwem od ponad 20 lat

W 2020 roku Katarzyna i Cezary Żakowie świętowali 35-lecie ślubu.

Dziś nasza koralowa rocznica. Kłaniam się mojej żonie najniżej jak potrafię wciąż pełen miłości, podziwu i szacunku dla Niej - czytamy we wpisie opublikowanym na Instagramie przez aktora.

Żakowie mają przepiękny dom na Mazurach. Uwielbiają odpoczywać poza miastemZobacz więcej

Jego żona nie pozostała dłużna mężowi.

35 lat temu, 24 sierpnia o godz 17.00 wyruszyliśmy razem w podróż... i płyniemy razem, czasem z prądem, czasem pod wiatr dziękując losowi za każdy dzień naszego wspólnego życia! - napisała na Instagramie Katarzyna Żak.

W wakacje 2021 roku w mediach plotkarskich pojawiły się informacje o rzekomym rozstaniu małżonków. Aktorka napisała w mediach społecznościowych, że regularnie czyta doniesienia tabloidów o rzekomym końcu swojego małżeństwa.

Jak co roku w wakacje, żeby tradycji stało się zadość, prasa brukowa cytuje nasze "rzekome" wywiady o naszym rozstaniu! Mamy się dobrze i pozdrawiamy wszystkich, życząc radości z bycia razem! - napisała.

Cezary i Katarzyna Żakowie

Katarzyna Żak z domu Matusiak 19 października obchodziła 58 urodziny. Aktorka pochodzi z Torunia i jest absolwentką Wydziału Lalkarskiego w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, filia we Wrocławiu. Katarzyna Żak gra na deskach teatru oraz w telewizji. Jedną z bardziej popularnych ról, które zagrała jest Solejukowa w serialu Ranczo. Jej mąż, Cezary Żak także grał w Ranczu. W serialu wcielił się w role proboszcza i wójta. Żak zdobył popularność także m.in. jako Karol Krawczyk z "Miodowych lat". Aktor pochodzi z Brzegu Dolnego. W 1985 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim wrocławskiej filii PWST w Krakowie. Gra w teatrze oraz w telewizyjnych produkcjach.

Choć oboje grają ważne role w serialu Ranczo, w jednym z wywiadów aktorka przyznała, że podczas 8 sezonów „Rancza”, ze swoim mężem widziała się na planie może ze trzy razy.

Panieńskie nazwiska gwiazd. Kiedyś właśnie tak się nazywały! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Goja (gość)

    Fajnie sie na nich patrzy :) My z mężem dopiero 5 rocznice obchodziliśmy, nasze małżeństwo jest zgrane jak dla mnie. Kochamy się, szanujemy. Nawet mąż pamięta o każdej rocznicy, na ostatnią kupił mi irobota. Nie spodziewałam się, że weźmie sobie do serca moje gadanie o tym, że nie lubię odkurzać. :D

    09.11.2021 11:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×