Katarzyna Zielińska w żałobie. Gwiazda seriali pożegnała bliską osobę. Miała dopiero 19 lat!

Katarzyna Zielińska przekazała tragiczną informację. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis i pokazała zdjęcie bliskiej jej osoby, która zmarła. Julia miała dopiero 19 lat i zmagała się ze straszną chorobą.

Multimedia

Katarzyna Zielińska pożegnała bliską osobę

Katarzyna Zielińska to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Gwiazda ma na swoim koncie niezliczoną ilość ról filmowych i teatralnych. Widzowie świetnie pamiętają jej kreację w "Barwach szczęścia" i "Zawsze warto".

Aktorka znana jest także z zaangażowania w akcje charytatywne, mające na celu pomoc m.in. osobom chorym. W sobotę (25 czerwca) Katarzyna Zielińska opublikowała w mediach społecznościowych smutną informację o śmierci bliskiej osoby.

Grał serialowych przystojniaków. Porzucił aktorstwo, aby służyć Bogu! Zobacz więcej

Oto, co napisała aktorka:

Wczoraj na małej chmurce na błękitnym Niebie zasiadła Julka. Bardzo bliska memu sercu osoba🦋Mądra, piękna i zajebiście dzielna. Doceniała każdy dzień swojego życia. I tak pięknie się uśmiechała. Wiem, że wszyscy uczestniczyliście całym sercem w pomocy Julce. Za co bardzo, bardzo Wam dziękuję. Składam wyrazy kondolencji Rodzinie Julki. Jestem z Wami całym sercem. A Wy kochani popatrzcie dziś w stronę błękitnego Nieba i puście Julce oczko🦋💙 Ona na pewno to widzi. Juleczka dołączyła do grona pięknych, bliskich memu sercu motylków. Juleczko lataj tam kochana i czasami usiądź gdzieś na kwiatku obok nas! - napisała aktorka na Instagramie.

Julia Kuczała miała 19 lat. Walczyła z nowotworem złośliwym mózgu. Katarzyna Zielińska nagłośniła jej historię i zaangażowała się w zbieranie pieniędzy na operację Julii. Leczenie w Stanach Zjednoczonych w Sant Louis okazało się skuteczne. Wszyscy sądzili, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Nie wiem co powiedzieć. Przecież było już lepiej. Jak to? Wyrazy współczucia dla rodziny

Co się stało? Przecież było już dobrze

Nie wierze😪😪😪 przecież było dobrze - piszą zdruzgotani internauci.

Rodzinie i bliskim Julii składamy najszczersze kondolencje.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×