katarzyna zielińska

„Barwy szczęścia”. Katarzyna Zielińska już tak nie wygląda! Aktorka pochwaliła się efektami nowej metamorfozy. Fani przecierają oczy ze zdumienia: „Wyglądasz jak Alicja Majewska”

Katarzyna Zielińska zafundowała swoim fanom nie lada niespodziankę. Aktorka na swoim Instagramie postanowiła pochwalić się efektami ostatniej metamorfozy. Internauci nie kryją zachwytu nad jej nowym wizerunkiem, a niektórzy z nich twierdzą, że Katarzyna Zielińska upodobniła się do Alicji Majewskiej. Faktycznie?

21.01.2023Barwy szczęścia

"Barwy szczęścia". Marta Walawska odeszła w tragicznych okolicznościach, ale widzowie nie zapomnieli o bohaterce Katarzyny Zielińskiej. Czy jej losy mogły się potoczyć inaczej?

Katarzyna Zielińska to aktorka, która cieszy się sporą popularnością i sympatią widzów! Jej postać w serialu "Barwy szczęścia" była jedną z najbardziej lubianych. Niestety - finał ulubienicy widzów nie był już tak wesoły, jak wcielająca się w nią aktorka. Marta Walawska odeszła w tragicznych okolicznościach! Czy to był dobry krok w karierze Zielińskiej?

06.10.2022Barwy szczęście

"Barwy szczęścia". Katarzyna Zielińska wspomina swój ślub z okazji 9. rocznicy. "Jeden z trzech najpiękniejszych dni w moim życiu"

Katarzyna Zielińska to ciesząca się sporą sympatią widzów aktorka, która w 2013 r. powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu, Wojciechowi Domańskiemu. Z okazji 9. rocznicy ślubu postanowiła się cofnąć do tego wyjątkowego dnia wspomnieniami, udostępniając film z dnia ślubu i opatrując go wzruszającym opisem.

05.08.2022Barwy szczęścia

Ich wdzięki w prasie mogła oglądać cała Polska. Anna Mucha, Katarzyna Zielińska i nie tylko... Tak kiedyś wyglądały gwiazdy seriali, które pozowały w magazynach dla panów [+18]

Gwiazdy szukają najróżniejszych sposobów na to, aby utrzymać na szczycie swoją karierę w show biznesie. Część z nich decyduje się na pokazanie swoich wdzięków na łamach słynnych męskich czasopism, co niewątpliwie pomaga w zdobyciu nowego grona fanów wśród mężczyzn, ale i również wzbudza kontrowersje. Zobacz, które serialowe gwiazdy zdecydowały się na taki krok i jak się zmieniły od czasu publikacji ich pikantnych zdjęć na łamach prasy dla dorosłych.

26.04.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×