kayah

Gala Woman Power. Jolanta Kwaśniewska zadała szyku! Kayah została zignorowana przez fotoreporterów! To "kara" za zachowanie podczas Polsat SuperHit Festiwal?

W Warszawie odbyła się Gala Woman Power. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet - Małgorzata Rozenek-Majdan, Jolanta Kwaśniewska, Małgorzata Ohme czy Laura Samojłowicz. Pojawiła się również Kayah, której fotoreporterzy najwidoczniej nie zapomnieli wybryku podczas Polsat SuperHit Festiwal.

01.10.2022Gala Woman Power

Top of the Top Sopot Festival 2022. Ewa Bem dostała owacje na stojąco! Tak wyglądał 3. dzień festiwalu w Sopocie. Publikujemy zdjęcia z obchodów 25-lecia TVN

3. dzień Top of the Top Sopot Festival 2022. Widzowie mieli okazję obejrzeć koncert #ZAWSZE RAZEM, będący częścią obchodów 25-lecia telewizji TVN. Tego wieczoru całe show bezapelacyjnie skradła Ewa Bem, która występując w duecie z Janem Borysewiczem zgarnęła owacje na stojąco! Zobaczcie, jak na scenie zaprezentowały się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

18.08.2022Top of the Top Sopot Festival 2022

"Królestwo Kobiet". Kayah i Mery Spolsky promują nowy serial TVN! Jak brzmi ich wspólny utwór?

Singiel ‘Królestwo Kobiet” to efekt pracy niezwykłego duetu Kayah i Mery Spolsky! Piosenka jest hołdem dla siły i jedności kobiet. "Królestwo Kobiet" to świat w którym to kobiety biorą sprawy w swoje ręce i same decydują o sobie i swoim życiu. Są odważne, zawsze biorą się w garść, głowę noszą wysoko i nie cofną się przed niczym. To kobieca solidarność, bo kobieta to siła!

25.09.2020Królestwo kobiet

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×