„Kevin sam w domu” nie tylko w TV. Kultowy świąteczny film będzie można obejrzeć o dowolnej porze dzięki Disney+!

„Kevin sam w domu” to film, bez którego Polacy nie wyobrażają sobie Świąt Bożego Narodzenia. Nic dziwnego! Jednak nie zawsze emisja wspomnianego obrazu pozwala na wspólny, rodzinny seans. Platforma Disney+ znalazła rozwiązanie na ten problem. Gigant na początku grudnia doda ten tytuł do swojej biblioteki! Od kiedy będzie można oglądać „Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” na Diesney+?

Multimedia

„Kevin sam w domu” na Disney+

W tym roku Polsat tradycyjnie w Wigilię pokaże film „Kevin sam w domu”. Jednak jak podaje portal wirualnemedia.pl możemy go już oglądać w streamingu. 2 grudnia 2022 roku dołączy do tytułu druga część komedii pod tytułem „Kevin sam w Nowym Jorku”.

Najlepsze filmy świąteczne w HBO i HBO Max. Mamy całą listę! Zobacz więcej

Polsat od wielu lat emituje kultową produkcję z Macaulay'em Culkinem w wigilijny wieczór, niezmiennie przyciągając przed telewizory po kilka milionów widzów. „Kevin sam w domu” nie był jednak dostępny dotąd w ramach subskrypcyjnych serwisów streamingowych.

W tym roku „Kevina” można jednak obejrzeć także serwisie subskrypcyjnym, dostępnym za miesięczna opłatą. Tytuł już teraz znajduje się w ofercie Disney+. 2 grudnia platforma udostępni też kontynuację komedii nakręconą dwa lata później, czyli „Kevina samego w Nowym Jorku”. Miesięczny dostęp do pełnego katalogu Disney+ kosztuje 28,99 zł. Oba filmy zostały wyprodukowane przez wytwórnię 20th Century FOX, która należy obecnie do Disneya - podaje portal wirualnemedia.pl

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×