„Klan”. Anna Powierza kiedyś i dziś. Serialowa Czesia dorastała na oczach widzów! Zobacz, jak się zmieniała gwiazda telenoweli

Anna Powierza za sprawą serialu „Klan” zyskała sporą popularność i rozpoznawalność. Dla wielu to wciąż Czesia Kot-Kurzawska! Aktorka, która debiutowała w latach 90. dojrzewała na oczach widzów, przeobrażając się z młodej dziewczyny w dorosłą kobietę. Kiedyś kusiła z okładek męskich pism, takich jak CKM i Playboy! Zobacz, jak się zmieniała Anna Powierza. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

Multimedia

Anna Powierza kiedyś i dziś. Tak się zmieniała serialowa Czesia!

Anna Powierza to urodzona 18 grudnia 1978 r. w Warszawie polska aktorka. Jest absolwentką Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie, gdzie studiowała na wydziale filozofii i historii sztuki. Aktorski debiut zaliczyła w 1994 r. grając epizodyczną rólkę w filmie „Panna z mokrą głową" i serialu o tym samym tytule.

Danuta Martyniuk schudła prawie 20 kilogramów, aby zamknąć usta hejterom. Tak wygląda jej dieta!Zobacz więcej

Anna Powierza - kariera

Anna Powierza od chwili debiutu pojawiała się w kolejnych produkcjach. W latach 1994-1995 występowała w serialu TVP „Spółka rodzinna”, ale to inna produkcja przyniosła jej ogromną rozpoznawalność. Mowa o kultowym dziś serialu „Klan”, w którym pojawia się od 1999 r. Gdy dołączyła do obsady, miała zaledwie 21 lat! Rolą Czesławy Kot-Kurzawskiej zaskarbiła sobie sympatię widzów. Zagrała również rolę uczennicy w Marka Koterskiego „Dzień świra”.

Anna Powierza ma na koncie również okładki męskich pism, takich jak „CKM” i „Playboy”, co przypomniała na swoim Instagramie. Z kolei w 2008 r. uczestniczyła w pierwszej edycji programu „Gwiezdny Cyrk”, zajmując 2. miejsce w finale.

Anna Powierza na starych zdjęciach. Zobacz, jak się zmieniała!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jan (gość)

    Jaka ona tam piękna? Nie bardzo urodziwa a figurna też nie za bardzo!

    03.10.2022 17:33
  • Kolo (gość)

    No super kobietka ,tylko pozazdrościć takiej urody 👍👍🥰

    03.10.2022 11:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×