"Klan". Barbara Bursztynowicz ma niezwykle zdolną córkę. Czym na co dzień zajmuje się Małgorzata Bursztynowicz?

Barbara Bursztynowicz to postać, której przedstawiać nie trzeba. Serial "Klan" sprawił, że rozpozna ją zapewne każdy Polak! Jednak nie każdy wie, że aktorka ma niezwykle zdolną córkę. Sprawdźcie, czym na co dzień zajmuje się Małgorzata Bursztynowicz!

Multimedia

Barbara Bursztynowicz ma niezwykle zdolną córkę. Czym na co dzień zajmuje się Małgorzata Bursztynowicz?

Barbara Bursztynowicz zadebiutowała na dużym ekranie w 1977 roku rolą w filmie "Sam na sam" w reżyserii Andrzeja Kostenko. Szybko oczarowała publiczność i sprawiła, że o jej angaż w swoich produkcjach zabiegało wielu twórców polskiej kinematografii. Największą rozpoznawalność przyniosła aktorce rola w serialu "Klan", w którym od 1997 roku wciela się w postać Elżbiety Chojnickiej.

Prywatnie Barbara Bursztynowicz jest matką pięknej Małgorzaty, która jest owocem miłości aktorki i jej męża Jacka Bursztynowicza. 41-latka jest dyplomowaną krawcową i właścicielką firmy odzieżowej. Jak sama Barbara Bursztynowicz przyznaje, bywają sytuacje, gdy to ukochana córka jest mądrzejsza od niej.

Julia Gołębiowska na odważnym zdjęciu! Mocno eksponuje biust i pokazuje, jak bardzo schudła! Przemiana robi wrażenie!Zobacz więcej

Jesteśmy dla siebie partnerkami. Bywa tak, że to ona jest dla mnie autorytetem, ale myślę, że ja dla niej też. Nie zawsze mówi o tym wprost, ale czuję, że tak jest. Dużo ze sobą rozmawiamy, dobrze się ze sobą czujemy i każdy czas spędzony z nią jest dla mnie wyjątkowy. Jej pomoc, uwagi i rady są dla mnie bardzo ważne i zdarza się, że jest ode mnie mądrzejsza - wyznała.

Autor: Aleksandra Wojtanek/AKPA

Warto dodać, że Małgorzata Bursztynowicz również związana była z branżą filmową. Z uwagi na swoją profesję, miała przyjemność przygotowywać kostiumy do takich filmów i spektakli telewizyjnych jak "Balladyna", "Przyjęcie" oraz "Nocną porą". Ponadto była autorką scenografii i dekoracji wnętrz w krótkometrażowym filmie "Vodka & Woman". Jako ciekawostkę dodajmy, że Małgorzata Bursztynowicz trenuje sporty walki, o czym przekonacie się z naszej galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×