„Klan". Córka Aldony Orman odziedziczyła urodę po mamie! Idalia Orman-Borucka zachwyca talentem!

Aldona Orman to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, którą od lat możemy podziwiać m.in. w serialu „Klan". Aldona Orman do dzisiaj zachwyca urodą. Być może niewiele osób wie, że córka aktorki także ma wielki talent! Idalia Orman-Borucka może pochwalić się świetnym wokalem i wielka kariera przed nią! Zobaczcie, jak wyrosła córka Aldony Orman!

Multimedia

Córka Aldony Orman odziedziczyła urodę po mamie! Idalia Orman-Borucka zachwyca talentem!

Aldona Orman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Obecnie możemy oglądać ją m.in. w „Klanie", gdzie od lat wciela się w postać Barbary Mileckiej. Ostatnio też aktorkę można było podziwiać w takich produkcjach jak m.in. „Archiwista", „Dziewczyny ze Lwowa" czy głośne „Ślepnąc od świateł", gdzie partnerowała Robertowi Więckiewiczowi.

Chociaż Aldona Orman jest bardzo popularna, to swoje życie rodzinne w większości woli zostawić dla siebie. W sieci dzieli się tylko tym, czym chce. W 2008 roku Aldona Orman została mamą. Właśnie wtedy na świat przyszła jej córka, Idalia Orman-Borucka, której ojcem jest przedsiębiorca Edmund Borucki.

Wielu zachwyca się jej urodą, ale niewielu wie, ile przeszła! Tak się zmieniałaZobacz więcej

Dzisiaj dziewczynka bardzo wyrosła, a do tego może pochwalić się ogromnym talentem! Od dawna Idalia Orman-Borucka bierze udział w przeróżnych konkursach muzycznych w Polsce oraz za granicą. W 2019 roku dziewczynka wzięła udział w niemieckiej edycji programu „The Voice Kids", gdzie zachwyciła wszystkich trenerów. O dziewczynkę mocno walczyli Lena Meyer-Landrut oraz Mark Forster, jednak Idalia wybrała drużynę wokalisty o polskich korzeniach.

Dzisiaj Idalia może poszczycić się kontraktem z wytwórnia Magic Records, a jej single od kilku miesięcy można znaleźć w sieci. Idalia Orman-Borucka ma szansę na wielką karierę!

W naszej galerii zobaczycie, jak zmieniała się Idalia Orman-Borucka

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Qwa (gość)

  Ta pani to reklama silikonu i botoksu! Ona ma już tak napchane poliki że oczy są zapadnięte dlatego ma przyklejone sztuczne rzęsy, włosy też doczepione! O zgrozo!

  03.02.2023 13:51
 • Widz pic (gość)

  A. Kobita sztywna jakby kij połknęła i sztywno gra. Talentu zero. Za wszystko mają robić tlenione kudły

  01.02.2023 18:45
 • Krytyk recenzent (gość)

  A kogo to interesuje

  01.02.2023 08:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×