„Klan”. Jakub Tolak zgłoszony do sądu rodzinnego za życie z dzieckiem w kamperze. „To dla dobra dziecka”

Jakub Tolak i jego ukochana żona Zofia Samsel od przeszło trzech lat żyją w kamperze, a od pół roku - wraz z malutkim dzieckiem, córeczką Tosią. Para chętnie dzieli się z fanami codziennością z życia w aucie. Nie wszystkim ich styl życia przypadł do gustu - znalazł się również pewien zaniepokojony internauta, który twierdzi, że zgłosił małżeństwo do sądu rodzinnego.

Multimedia

Jakub Tolak zgłoszony do sądu rodzinnego za życie z dzieckiem w kamperze

Jakub Tolak to polski aktor, któremu największą popularność przyniosła rola Daniela, syna granej przez Izabelę Trojanowską Moniki Ross-Nawrot. Wcielał się w niego od 1998 roku! - Zdecydowałem się na odejście z Klanu głównie dlatego, że czułem zmęczenie materiału. Przymierzałem się do odejścia przez kilka lat, aż wreszcie podjąłem decyzję. Miałem poczucie, że pewna formuła tego serialu jest dość statyczna, przestała być dla mnie ciekawa - tłumaczył swoją decyzję, przytacza jego słowa serwis Viva!. W ostatnich latach aktorska aktywność Jakuba Tolaka wyraźnie wyhamowała, jednak od czasu do czasu pojawiał się w serialach; zagrał m.in. w „Skazanych” czy serialu „Barwy szczęścia”.

W wakacje jednak nadeszła najważniejsza dotąd dla niego rola: 10 czerwca br. Jakub Tolak został ojcem. Wielu zastanawiało się wówczas, czy aktor będzie wychowywać swoją córkę w kamperze. Odpowiedź jest prosta: tak!

Grał Daniela - syna Moniki Ross, teraz wraz z ukochaną podróżuje po świecie i mieszka w samochodzie!Zobacz więcej

Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic złego, prawda? Odmiennego zdania okazał się być pewien internauta, który poinformował o tym parę w komentarzu.

Zgłosiłem do Sądu Rodzinnego wniosek o wgląd w sytuację rodzinną (mieszkanie w takich warunkach w kamperze) - pierwszą czynnością, którą wykona sąd, będzie wysłanie na miejsce kuratora, który zbada sytuację - cytuje wpis internauty m.in. serwis Super Express.

Na ripostę aktora nie trzeba było długo czekać. Jeśli to żart, to całkiem udany, jeśli na serio, to współczujemy, odpisał, co sprowokowało rzekomo zawiadamiającego do odpowiedzi. „Sąd wie, co ma robić. W pierwszej kolejności kurator przeprowadzi wywiad środowiskowy (lekarz, sąsiedzi, itp.). Nie macie się czym martwić, to dla dobra dziecka”, padło w odpowiedzi.

Tak się zmieniała Anna Powierza. Serialowa Czesia dorastała na oczach widzów! Zobacz więcej

Z Tolakiem skontaktowali się dziennikarze, prosząc go o komentarz całej sytuacji. - Wszystko, czego potrzebujemy, mamy. Kuchnia, łazienka, ciepła woda, sypialnia, bawialnia, osobna przestrzeń dla dziecka. I okno na świat - wyliczał aktor.

Odnośnie do komentarza, który pojawił się pod naszym najnowszym filmem na YouTube, chcemy wierzyć, że to typowy trolling. Dużo zła dzieje się na świecie, jest czym się zająć i wydaje nam się, że nasza szczęśliwa rodzina na 7 metrach kwadratowych na tej liście się nie znajduje. Jeśli jednak kurator faktycznie będzie musiał zająć się tą sprawą, zapraszamy do Hiszpanii. Chętnie ugościmy na jednej z południowych plaż - przytacza wypowiedź Tolaka serwis SE.

Zobacz galerię

Wielu zachwyca się jej urodą, ale niewielu wie, ile przeszła! Tak się zmieniałaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Kobieta (gość)

  Ciekawe co by można zgłosić na takie cymbała internautę?? Każdy sąd rodzinny powinien się z tego kogoś obśmiać . Dramat jacy ludzie są upierdliwi .

  11.12.2022 18:47
 • Hanna (gość)

  Jak matka w Gdańsku w namiocie mieszkała z małym dzieckiem , bez pracy i dochodów , to jakoś nikt nie zauważył , dopiero jak dziecko w szpitalu wyładowało ,to nagle sąd , kurator się znalazł . A jak wspaniali , wolni ludzie z miłością i ciepłe wychowują Razem swoje dziecko ,to jakiś PiS-men chce życie ludziom zatruć , tak jak wielu tysiącom ludzi żyjących w tej przeklętej Polsce !!!!

  11.12.2022 16:14
 • gru (gość)

  Gdy by natura chciała to by rozum POpaprańcom dała !

  09.12.2022 14:34
 • Arczi72 (gość)

  A może sprawdzić tamtego internautę może sam coś ukrywa. Niech pilnuje własnej rodziny a nie wtrąca się

  09.12.2022 13:19
 • Erth (gość)

  Ludzie się wtrącają w cudze życie zamiast zająć się sobą.

  09.12.2022 13:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×