„Klan”. Michał Lesień i Zbigniew Lesień pogrążeni w żałobie. Obaj stracili najważniejszą osobę w życiu - matkę i żonę. Produkcja składa kondolencje

Michał Lesień i Zbigniew Lesień to syn i ojciec, którzy związali swoje losy z aktorstwem. Panowie są dobrze widzom znani, w szczególności syn, z takich produkcji, jak „Klan”, „Barwy szczęścia” czy „Ranczo” . Media obiegła właśnie smutna wieść dotycząca ich życia prywatnego; zmarła najważniejsza kobieta w ich wspólnym życiu.

Multimedia

Michał Lesień i Zbigniew Lesień pogrążeni w żałobie

Michał Lesień i Zbigniew Lesień to cieszący się w Polsce sporą popularnością aktorzy, którzy są dobrze widzom znani. W szczególności Michał Lesień, będący ulubieńcem widzów. Sympatię i popularność przyniosły mu rola m.in. w serialu „Lokatorzy”, gdzie wcielał się w beztroskiego absolwenta Studium Gastronomicznego i szefa kuchni Jacka Przypadka. Pojawiał się również w takich serialach, jak „Klan”, „Barwy szczęścia” czy „Ranczo”. Zbigniew Lesień z kolei w 1991 r. został dyrektorem Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, gdzie Michał jako dziecko nasiąkał sceną i utwierdzał w przekonaniu, co chce robić zawodowo.

Nie żyje matka Michała Lesienia i żona Zbigniewa Lesienia

Media obiegła smutna wieść o przykrych wydarzeniach z życia ojca i syna. Jak informuje SE.pl, zmarła najważniejsza kobieta w życiu ich obojga - matka i żona. W sieci pojawił się nekrolog, w którym produkcja serialu ,,Klan” składa kondolencje z tego powodu.

Panu Zbigniewowi Lesieniowi oraz Panu Michałowi Lesieniowi-Głowackiemu słowa wsparcia i wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Żony i Mamy składają realizatorzy serialu ,,Klan”

Redakcja Telemagazyn.pl również składa kondolencje.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×