„Klan”. Nie żyje Wojciech Walasik. Gwiazdor polskich seriali zmarł w wieku 60 lat

W wieku 60 lat zmarł Wojciech Walasik. Aktor, który był znany z udziału w wielu znanych polskich produkcjach od dłuższego czasu nie był aktywny zawodowo. Wszystko przez zmagania z ciężką, nieuleczalną chorobą.

Multimedia

Wojciech Walasik nie żyje

W poniedziałek 9 lutego 2023 Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi poinformowała o śmierci Wojciecha Walasika. Aktor, który był znany z ról w serialach takich jak „Klan”, „Plebania”, „Ojciec Mateusz” czy „Kryminalni” zmarł 3 lutego w wieku 60 lat. Ostatnie pożegnanie Wojciech Walasika ma się odbyć 8 lutego 2023 roku o godzinie 14.00 w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Leonarda w Pajęcznie.

Nie żyje uczestnik programu „Milionerzy”. Miał zaledwie 39 latZobacz więcej

Choroba Wojciecha Walasika

Od pewnego czasu Wojciech Walasik nie był już aktywny zawodowo. W ostatnich latach zmagał się on z ciężką i nieuleczalną chorobą. Pod koniec 2022 r. w sieci pojawiła się zorganizowana przez jego przyjaciół zbiórka pieniędzy, która miała mu pomóc odzyskać mieszkanie oraz pokryć koszty rehabilitacji. Z potrzebnych 19 tys. zł udało się zebrać prawie 22 tys. zł

[Wojciech Walasik] od kilku lat zmaga się z ciężką, nieuleczalną chorobą, która uniemożliwiła pracę zawodową i wpędziła aktora w tarapaty finansowe. Nie jesteśmy w stanie przywrócić zdrowia, ale możemy pomóc odzyskać ukochane mieszkanie na Ochocie - cytuje słowa bliskiej osoby Wojciecha Walasika rmf.fm.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×