"Klan". Sylwia Wysocka doczeka się sprawiedliwości? Jest akt oskarżenia przeciwko byłemu partnerowi aktorki

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Sylwia Wysockafot. AKPA / Gałązka
Sylwia Wysockafot. AKPA / Gałązka
W kwietniu 2021 r. media obiegła wstrząsająca informacja - aktorka znana z "Klanu", "Plebanii" czy "Na Wspólnej" Sylwia Wysocka została dotkliwie pobita. Kobieta ze złamaniami ręki oraz kręgosłupa trafiła do szpitala. Skutki napaści, o którą aktorka oskarżyła swojego byłego partnera, odczuwa po dziś dzień. Jest jednak szansa, że wkrótce poczuje również spokój - media informują, że prokuratura złożyła do sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie.

Prokuratura złożyła akt oskarżenia w sądzie w sprawie pobicia aktorki Sylwii Wysockiej

W kwietniu 2021 r. media obiegła wstrząsająca informacja o pobiciu Sylwii Wysockiej. Gwiazda takich produkcji jak "Klan" czy "Plebania" o pobicie oskarżyła swojego partnera, a sprawą zajęła się prokuratura. -Byłam szarpana, zostałam uderzona i kopnięta w lewą pierś, gdzie mam poważny uraz, a na koniec zostałam zepchnięta ze schodów, w wyniku czego mam liczne złamania i długotrwałą niezdolność do pracy - mówiła wówczas na łamach "Na żywo".

Długi powrót do zdrowia

Od tamtego dramatycznego zdarzenia minął już prawie rok, ale aktorka wciąż nie wróciła do pełnej sprawności. Co gorsza, wydarzenia w jej życiu prywatnym nie sprzyjały procesowi leczenia. Jak wyznają przyjaciele Wysokiej, jest ona w fatalnym stanie psychicznym.

Sylwia jest naprawdę wykończona nie tylko sprawami ciągnącymi się w prokuraturze. Musiała niedawno pochować mamę, a jej stan zdrowotny bardzo się pogorszył. Zaczęła nagle tracić wzrok. W strachu oczekuje na dalsze specjalistyczne badania, w tym rezonans głowy. Połamany wiele miesięcy temu kręgosłup, mimo rehabilitacji wciąż boli. Tymczasem jej były partner udowadnia, że jest zdrowa, podważa opinie lekarzy, składa nieprawdziwe zeznania. Ona już nie ma siły w tej walce z wiatrakami - przywołuje słowa bliskich aktorki magazyn "Rewia".

Sprawiedliwości stanie się zadość?

Blisko rok po horrorze, jaki Sylwii Wysockiej urządził jej partner aktorka ma szansę na sprawiedliwość. Jak informuje "Rewia", prokuratura złożyła w sądzie akt oskarżenia przeciwko byłemu partnerowi aktorki. Gwiazda w jednym z wywiadów wyznała, że przemoc, jakiej doświadczała z jego strony sprawiła, że mieli założoną Niebieską Kartę.

Gazeta donosi, że choć jest dla aktorki szansa na sprawiedliwość, jej były partner nie zamierza tak łatwo poddać się karze. "Rewia" donosi, że mężczyzna zatrudnił prawników, wypierał się jakoby podniósł rękę na Wysocką i niewykluczone, że ucieknie do Rosji. Jego aktywność zawodowa polega na handlu z wschodnim sąsiadem Polski. Ponadto związał się z Rosjanką i zakupił w Rosji nieruchomość.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn