klan

"Klan". Tak wyglądała kiedyś posiadłość Lubiczów. Wiadomo, gdzie można zobaczyć najsłynniejszy serialowy dom w Polsce

"Klan" jest jednym z najdłużej nadawanych polskich seriali w historii telewizji. Miliony telewidzów przez lata śledziło perypetie rodziny Lubiczów, mieszkających w swoim charakterystycznym domu. Przypominamy, jak wyglądał jedna z najsłynniejszych posiadłości w "Klanie". Ponadto okazuje się, że budynek istnieje naprawdę i można go zobaczyć na własne oczy!

16.05.2022Klan

"Klan". W serialu zagrała farmaceutkę Julię. Dorota Lanton wybrała jednak śpiewanie. W teledysku do swojej piosenki wystąpiła nago!

Jest aktorką teatralną i telewizyjną. Choć wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach, widzowie najbardziej kojarzą ją z roli Julii Skirgiełło w "Klanie". Dorota Lanton to jednak nie tylko aktorka, ale i utalentowana piosenkarka. W teledysku do swojej piosenki "Moje miejsce" pokazała się nago. Czym śpiewająca aktorka zajmuje się dzisiaj?

27.04.2022Klan

"Klan". Kazimiera Utrata była przez Polaków kochana za rolę pani Stasi. Miała szansę na wielką karierę, ale murem stanęła za mężem! Do końca miała pewną tajemnicę!

"Klan" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Telenowela, która nadawana jest przez TVP 1, ma już status kultowej, a widzowie wciąż sentymentem darzą bohaterów, których z nami już niestety nie ma. Najlepszym tego przykładem jest Kazimiera Utrata, która wcielała się w rolę pani Stasi.

20.04.2022Klan

"Klan". Popularność zyskała jako zakonnica Dorota Lubicz. Jak Agnieszka Wosińska wygląda bez habitu?

Agnieszka Wosińska od lat jest przez widzów kojarzona jako zakonnica z serialu "Klan", gdzie wciela się w Dorotę Lubicz. Jej aktorskie dossier obejmuje jednak znacznie więcej tytułów! Występowała w takich produkcjach, jak "Diagnoza", "Moje córki krowy", "Belfer 2" czy "Zabawa, zabawa". Oglądać ją można także w serialu "Papiery na szczęście". Niedawno aktorka przeżyła ogromną tragedię. Jak wygląda Agnieszka Wosińska dziś, która w wyobraźni większości widzów zawsze ma na sobie szary habit?

18.04.2022Klan

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×