Klaudia Kroczek zachwyca na antenie Wydarzenia 24. Piękna pogodynka w przeszłości była miss i grała w serialach! Ile ma lat? Skąd pochodzi?

Klaudia Kroczek - zapamiętajcie to imię i nazwisko, bo wielce prawdopodobnym jest, że na naszych oczach rodzi się następczyni Pauliny Sykut-Jeżyny czy Doroty Gardias. Piękna pogodynka, którą możemy podziwiać na antenie stacji Wydarzenia 24, coraz mocniej idzie po swoje i z całą pewnością będzie o niej głośno! Sprawdźcie, kim jest Klaudia Kroczek! Czym się wcześniej zajmowała? Ile ma lat?

Multimedia

Klaudia Kroczek zachwyca na antenie Wydarzenia 24. Piękna pogodynka w przeszłości była miss i grała w serialach!

Życie już nie raz pokazało, że bycie telewizyjną pogodynką to doskonały start do show-biznesowej kariery, co potwierdzają życiorysy Doroty Gardias czy Pauliny Sykut-Jeżyny. Widzowie uwielbiają pogodynki, a dla młodych - często jeszcze nieobytych z kamerą - dziewczyn to doskonały start do pracy w telewizji i dalszej medialnej działalności.

Telewizja Wydarzenia 24 mocno zbroi się młode kadry i już od jakiegoś czas na antenie informacyjnego kanału grupy Polsat oglądać możemy piękną pogodynkę Klaudię Kroczek, która natychmiastowo rozkochała w sobie widzów!

Rodzina Mikołaja Roznerskiego właśnie się powiększyła! Aktor pokazał zdjęcie dziecka!Zobacz więcej

Klaudia Kroczek ma 25 lat i pochodzi z Rzeszowa, jednak od dawna jest już związana z Warszawą. Dawniej trenowała taniec towarzyski i studiowała kosmetologię na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Interesowała się także modelingiem i co ciekawe, trafiła na okładkę magazynu... "Sieci".

Klaudia Kroczek może pochwalić się także wyjątkowym wyróżnieniem, jakim jest tytuł Miss Polonia Warszawy 2019! To jej otworzyło drzwi do świata mediów. Piękną pogodynkę mogliśmy podziwiać także w serialach; pojawiła się w takich produkcjach jak m.in. "Na Wspólnej", "Zawsze warto", "Przyjaciółki" czy "Szadź". Obecnie Klaudia Kroczek swoją pracę w Wydarzenia 24 łączy z grą w spotach reklamowych. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery i kibicujemy!

ZDJĘCIA KLAUDII KROCZEK ZNAJDZIECIE W NASZEJ GALERII

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • penis (gość)

  ta prezenterka wiadomości 24 to jakaś ciapata z Romków

  28.09.2022 07:55
 • penis (gość)

  Klaudia dajesz w kroczek

  28.09.2022 07:51
 • Daniel (gość)

  Pogodynka może i ładna ale sposób jej mówienia.... Nie da się słuchać

  20.08.2022 20:26
 • Zuza (gość)

  Dzięki niej pogoda what zawsze słoneczna !!

  10.08.2022 19:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×