"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Przemkiem Kossakowskim! Fani zachwyceni!

O zaręczynach Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego mówi się już od bardzo dawna, jednak do tej pory para podróżników w żaden sposób nie odnosiła się do tych rewelacji. Aż do teraz.

Multimedia

MARTYNA WOJCIECHOWSKA OFICJALNIE POTWIERDZA ZARĘCZYNY Z PRZEMKIEM KOSSAKOWSKIM!

Martyna Wojciechowska postanowiła po raz pierwszy zabrać głos odnośnie do zaręczyn z Przemkiem Kossakowskim. Autorka programu "Kobieta na krańcu świata" miała już dość domysłów i spekulacji tworzonych przez plotkarskie portale i oficjalnie odniosła się do sprawy zaręczyn.

Wojciechowska napisała w swoich mediach społecznościowych:

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko. Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy🙏🏻 M.

Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Przemkiem Kossakowskim!Zobacz więcej

Fani zachwyceni są tą wiadomością! Pod postem możemy przeczytać lawinę gratulacji i takie komentarze jak m.in. (pisownia oryginalna):

Wszystkiego co najlepsze😍😍❤️

Najfajniejsi ❤️ gratuluję jesteście dla siebie stworzeni🔥

Gratulacje! To wspaniała wiadomość! Wszystkiego najlepszego i by Wasza wspólna podróż przez życie była tak samo interesująca jak te wszystkie wyprawy dookoła świata ❤️! 🎉

Haha świetnie napisany tekst i wszystko jasne!!! Jestescie super Uwielbiam Was ❤️ Gratulacje z małym poślizgiem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×