"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska znika z TV! "Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu"

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Martyna Wojciechowska to kobieta, którą od lat widzowie regularnie widujemy na ekranie. Jej programy motoryzacyjne, a szczególnie podróżnicze, były cenione za merytorykę i profesjonalizm. Ona sama wydawała się być "kobietą nie do zdarcia", która podniosła się nawet po złamaniu kręgosłupa. Jednak najnowsza informacja, którą dziennikarka i podróżniczka podzieliła się z fanami, wzbudziła ogromne poruszenie. Martyna Wojciechowska po 25 latach znika z telewizji!

Martyna Wojciechowska znika z TV! "Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu"

Martyna Wojciechowska to ceniona dziennikarka i podróżniczka, która od lat dowodzi, że dla niej nie istnieje pojęcie "niemożliwego". Zdobyła Koronę Ziemi, doświadczyła bolesnych strat, miała złamany kręgosłup i mimo czarnowidztwa lekarzy - stanęła na własne nogi, w międzyczasie tego wszystkiego samotnie wychowuje córkę, pomaga kobietom na całym świecie oraz nieustannie nagrywa nowe programy. I to od 25 lat!

Okazuje się, że nawet Martyna Wojciechowska potrzebuje przerwy i możliwości regeneracji nie tylko fizycznej, ale także psychicznej. Dziennikarka i podróżniczka zdecydowała się ogłosić za pośrednictwem mediów społecznościowych szokującą dla jej fanów informację.

Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Wybaczcie mi to. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę. Produkcja programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA to długi proces, który rozpoczyna się najczęściej na początku roku, żebyśmy jesienią mogli przestawić Wam materiał gotowy do emisji. Tym razem zostałam w domu. Po prostu - pisze w swoim poście Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska kiedyś i dziś. Tak się zmieniała słynna podróżniczka

Choć w pierwszej chwili można pomyśleć, że Wojciechowska żegna się z mediami, ona sama temu zaprzecza.

Bycie w drodze, na krańcach świata i realizacja filmów dokumentalnych to nadal moja największa pasja. Nie wyczerpałam tematów, jest wciąż wiele historii inspirujących kobiet do opowiedzenia. Mam nadzieję, że na mnie zaczekacie. Te ostatnie miesiące to była też przestrzeń do rozwoju nowych projektów Fundacji UNAWEZA (więcej na stronie unaweza), prowadzę kanał DALEJ na YouTube, znalazłam też w końcu czas na pisanie nowej książki, co tak długo odkładałam. Nie zatrzymuję się. Ja się dopiero rozkręcam!
Do zobaczenia na krańcach świata - napisała Wojciechowska.

[facebook]https://www.facebook.com/martyna.world/posts/pfbid04e77h87bkDJvHmrkBmJk5g98GFYuCPCp2sRBxooGeXFCWKJ66NMP54zJLG7rstZ4l;post[/facebook]

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn