kobieta na krańcu świata

Tak wyglądała Martyna Wojciechowska na początku kariery! Słynna podróżniczka zmieniła się nie do poznania! Zobacz, jak się zmieniała

Martyna Wojciechowska to postać, której nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Słynna podróżniczka zwiedziła niemal cały świat, zdobyła Koronę Ziemi, doczekała się własnej lalki, ukończyła rajd Sahara-Dakar i stanęła na nogi po urazie kręgosłupa. Zobacz, jak wyglądała 20 lat temu gdy jako modelka z licencją rajdowca stawiała pierwsze kroki w karierze. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej!

20.03.2023Kobieta na krańcu świata

Joanna i Stanisław Wojciechowscy są razem prawie pół wieku! Tak wyglądają rodzice Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka zabrała ich na ściankę

„Jesteście moją wielką inspiracją” - wyznała jakiś czas temu Martyna Wojciechowska, wdzięczna za to, że rodzice od najmłodszych lat wspierali ją w realizacji marzeń. Słynna podróżniczka stara się chronić prywatność swoich bliskich, ale ostatnio zrobiła wyjątek i zabrała swoich rodziców na ściankę. Wiedzieliście, że Joanna i Stanisław Wojciechowscy są razem prawie pół wieku? Zobaczcie, jak wyglądają rodzice Martyny Wojciechowskiej.

23.11.2022Kobieta na krańcu świata

"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska przeżyła koszmarny wypadek, w którym zginął jej przyjaciel. "Zmarł na moich rękach"

Martyna Wojciechowska z okazji przypadającego na 10 października Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego postanowiła udzielić wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o problemach związanych z depresją wśród nastolatków. Przy okazji zdradziła również historię tragicznego wypadku sprzed lat, w którym zginął jej wieloletni przyjaciel.

15.10.2022Kobieta na krańcu świata

"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska nie zamyka się na miłość. "To jest częścią mojego DNA"

Martyna Wojciechowska niedawno była na ustach wszystkich za sprawą rozstania z Przemysławem Kossakowskim. Para po trzech latach związku i trzech miesiącach małżeństwa rozstała się. Gorzkie rozczarowanie w miłości nie sprawiło jednak, że Martyna Wojciechowska zamknęła swoje serce na przyszłość. - To jest coś najlepszego, co w życiu może nas spotkać - zauważa Wojciechowska.

29.09.2022Kobieta na krańcu świata

"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska znika z TV! "Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu"

Martyna Wojciechowska to kobieta, którą od lat widzowie regularnie widujemy na ekranie. Jej programy motoryzacyjne, a szczególnie podróżnicze, były cenione za merytorykę i profesjonalizm. Ona sama wydawała się być "kobietą nie do zdarcia", która podniosła się nawet po złamaniu kręgosłupa. Jednak najnowsza informacja, którą dziennikarka i podróżniczka podzieliła się z fanami, wzbudziła ogromne poruszenie. Martyna Wojciechowska po 25 latach znika z telewizji!

24.08.2022Kobieta na krańcu świata

"Kobieta na krańcu świata". Zaskakujące ustalenia w sprawie rozwodu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Wiadomo, kto złożył pozew

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wydawali się być parą idealnie dobraną. Oboje kochają podróże i to właśnie na ich kanwie zbudowali swoje kariery. Mimo to, ich małżeństwo przeszło do historii zaledwie trzy miesiące po ślubie. Na jaw wychodzą kolejne zaskakujące fakty dotyczące rozstania gwiazd.

26.07.2022Kobieta na krańcu świata

"Kobieta na krańcu świata". Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Prawnik ujawnił zaskakujące fakty na temat rozprawy rozwodowej

Blisko rok temu Martyna Wojciechowska niespodziewanie, bo raptem po 3 miesiącach rozstała się ze swoim mężem Przemysławem Kossakowskim. Lada chwila ma się odbyć ich pierwsza rozprawa rozwodowa. Prawnik postanowił ujawnić zaskakującą informację odnośnie tego, jak może wygląda rozwód słynnej pary.

10.07.2022Kobieta na krańcu świata

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×