"Kocham kino". Grażyna Torbicka i Adam Torbicki są szczęśliwym małżeństwem od 40 lat! Czym zajmuje się mąż dziennikarki? Jej adoratorem wcześniej był Adam Nawałka!

Grażyna Torbicka to jedna z ikon polskiej telewizji. Osoba, której chyba absolutnie nikomu przedstawiać nie trzeba. Dziennikarka od lat zajmuje się branżą filmową, nie szuka sztucznego poklasku, a skandale i skandaliki to kompletnie nie jej świat. Od 40 lat jest szczęśliwą mężatką, chociaż o jej względu zabiegało wielu! Sprawdźcie, kim jest mąż Grażyny Torbickiej, Adam Torbicki! Jak się poznali?

Multimedia

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki są szczęśliwym małżeństwem od 40 lat! Czym zajmuje się mąż dziennikarki?

Grażyna Torbicka to prawdziwa ikona polskiej telewizji. Przez całe lata prowadziła na antenach TVP program "Kocham kino", a następnie związała się luźno z telewizją TVN, gdzie również dzieli się swoją filmową wiedzą oraz doświadczeniem.

Grażyna Torbicka to postać instytucja; często możemy podziwiać ją na premierach filmowych czy branżowych galach, które z niezwykłą klasą prowadzi. Celebrycki świat jest jej obcy, a do tego bardzo chroni swoją prywatność. Grażyna Torbicka od 40 lat jest szczęśliwą mężatką, a jej mężem jest jeden z najlepszych polskich lekarzy, specjalista w zakresie kardiologii i chorób wewnętrznych, profesor nauk medycznych. Adam Torbicki! Oboje są bardzo zaangażowani w swoje zajęcia, ale mimo wszystko potrafią znaleźć czas dla siebie, chociaż randka w kinie może nie być najlepszym pomysłem, bo chociaż oboje kochają kino, to trudno znaleźć w kinowym repertuarze film, jakiego Grażyna Torbicka jeszcze nie widziała!

Czym wyróżniają się młodzi filmowcy? Grażyna Torbicka wyjaśnia! [WIDEO]Zobacz więcej

Para poznała się w 1980 roku. Grażyna Torbicka wówczas wybrała się do lekarza, aby wykonać badania potrzebne do kursu na prawo jazdy. Teoretycznie rutynowa wizyta u doktora Ryszarda Torbickiego, późniejszego teścia dziennikarki, okazała się wstępem do koniecznych badań kardiologicznych. Kilka dni później młoda dziennikarka udała się na badanie, które wykonywał młody lekarz, Adam Torbicki. Grażyna Torbicka, jak wyznała w rozmowie z "Vivą", była tym oburzona:

Zostałam wydzwoniona na badanie echa serca z domu, gdzie zostawiłam z osiem znajomych osób. U mnie w pokoju zawsze było pełno towarzystwa. Gdy pojawił się młody lekarz, byłam oburzona, że to jakiś młokos, a nie poważny specjalista z siwą brodą. Ale w czasie badania stało się coś dziwnego. I potem szybko spotkaliśmy się po raz kolejny.

I tak proste badanie przerodziło się w randkowanie. Para niedługo później wybrała się na pierwszą randkę... poszli razem do kina! Wybrali film "Manhattan" w reżyserii Woody'ego Allena i zaiskrzyło! Na ślubnym kobiercu stanęli już w 1981 roku i szczęściem cieszą się do dzisiaj! Dziennikarka w rozmowie z "Vivą" przyznała:

Czasami zabiera nas ta praca i nie mamy czasu dla siebie. Ale jeżeli każda ze stron się realizuje i nie jest tłamszona przez drugą, wtedy te chwile razem są pełniejsze, cieszymy się nimi. Dzielimy także swoje pasje. Przy mężu stałam się wybitną specjalistką od medycyny, a dla Adama to, co ja robię, jest bardzo ciekawe. Dzięki mojej pracy odkrywa filmy i reżyserów, po których inaczej by nie sięgnął.

Grażyna Torbicka o swojej roli w filmie [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co ciekawe, Adam Torbicki rok po ślubie... zgubił obrączkę! Od tego czasu nie nosi jej także Grażyna Torbicka, która uważa, że przynosi im to szczęście. O względy Grażyny Torbickiej starało się wielu mężczyzn, w tym - wówczas obiecujący piłkarz i późniejszy selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej - Adam Nawałka! Finalnie Adam Nawałka wybrał uczucie do swojej ówczesnej dziewczyny, Katarzyny, która później została jego żoną!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×