"Kocham kino". Grażyna Torbicka na zdjęciu sprzed prawie 40 lat. Tomasz Raczek pokazał, jak wyglądali w chwili debiutu na Sopot Festival

Grażyna Torbicka to ceniona dziennikarka, której kultowy program "Kocham kino" zna - lub kojarzy - niemalże każdy Polak. Gwiazda debiutowała wraz z Tomaszem Raczkiem na scenie słynnego Sopot Festival. Redaktor naczelny Magazynu Filmowego SFP podzielił się wyjątkowym zdjęciem z tamtego dnia. Sprawdź naszą galerię!

Multimedia

Grażyna Torbicka na zdjęciu sprzed blisko 40 lat. Tomasz Raczek pokazał, jak wyglądali w chwili debiutu na Sopot Festival

Grażyna Torbicka to ceniona polska dziennikarka, której polska kultura zawdzięcza bardzo wiele. Prezenterka telewizyjna, konferansjerka i osobowość telewizyjna sztuki konferansjerki uczyła się od dziecka, obserwując swoją słynną mamę - Krystynę Loskę. Torbicka od lat uchodzi za synonim elegancji i sprawia wrażenie, jakby czas się jej kompletnie nie imał.

Zachwycała klasą, urodą i profesjonalizmem. Tych zdjęć mogliście nie widzieć!Zobacz więcej

Grażyna Torbicka na zdjęciu sprzed blisko 40 lat

Grażyna Torbicka swoją przygodę z telewizją zaczęła w 1985 r., pierwsze kroki stawiając w Telewizji Polskiej. Debiutowała w programie "Sportowa niedziela" u boku Włodzimierza Szaranowicza, ale szybko "przeskoczyła" w tematykę kulturalną, pracując początkowo w w dziale literackim Teatru Telewizji, skąd później przeszła do TVP2, na antenie którego prowadziła swój program "Kocham kino".

Torbicka w swojej karierze była również prowadzącą Sopot Festival, o czym przypomnieć postanowił Tomasz Raczek. Redaktor naczelny Magazynu Filmowego SFP i krytyk filmowy udostępnił archiwalne zdjęcie z Konkursu, który prowadził z Torbicką.

Gdy patrzę na to zdjęcie przedstawiające nasz debiut z @grazyna.torbicka w roli prowadzących Festiwal Piosenki w Sopocie, to mam wrażenie jakbym widział Olivię Newton-John z Johnem Travoltą - napisał.

Zobacz galerię

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki są szczęśliwym małżeństwem od 40 lat! Czym zajmuje się mąż dziennikarki?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Wercyn Getoryks (gość)

    No ,,, obydwoje troszeczkę zdziadzieli ........!

    21.08.2022 13:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×