"Kocham kino". Grażyna Torbicka zachwyca klasą. Ponownie dowodzi, że jest synonimem elegancji!

Koncerty, przedstawienia, pokazy, kameralne spotkania z kulturą i sztuką żydowską na stałe wpisały się w sierpniowy kalendarz kulturalnych wydarzeń w Warszawie. Na Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera nie mogło zabraknąć pięknej Grażyny Torbickiej. Ceniona dziennikarka ponownie udowodniła, że jest synonimem elegancji!

Multimedia

Konferencja prasowa 19. edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera.

Koncerty, przedstawienia, pokazy, kameralne spotkania z kulturą i sztuką żydowską na stałe wpisały się w sierpniowy kalendarz kulturalnych wydarzeń w Warszawie. 23 sierpnia, na scenie letniej Teatru Żydowskiego, odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca 19. edycję Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera, która potrwa od 27 sierpnia do 4 września.

Katarzyna Niezgoda jest zaręczona! Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się była partnerka Tomasza KammelaZobacz więcej

Grażyna Torbicka zachwyca klasą. Ponownie dowodzi, że jest synonimem elegancji!

W konferencji udział wzięli m.in. Gołda Tencer, dyrektorka Teatru Żydowskiego im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie, założycielka Fundacji Shalom, inicjatorka i twórczyni Festiwalu, Grażyna Torbicka i Małgorzata Niezabitowska, która promowała swoją powieść "Światłość i mrok", która przenosi czytelnika w niezwykły czas, w którym Ukraińcy, Polacy i Żydzi mieszkali obok siebie na ziemiach okupowanych przez zaborców.

Podczas Festiwalu wystąpią międzynarodowi artyści, w tym izraelska wokalistka Yasmin Levy, która zaśpiewa na scenie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej. Wśród zaproszonych artystów pojawi się Frank London, amerykański kompozytor i laureat nagrody Grammy, a gościem specjalnym wydarzenia będzie dama polskiej piosenki Sława Przybylska. Tegoroczna edycja upłynie pod hasłem muzyki i teatru, a wśród stałych punktów festiwalu znajdą się pokazy filmów, warsztaty i spacery miejskie. Na Plac Defilad powróci Noc Klemzerów, którą poprowadzi Kommuna Lux - Klezmer & Odessa Gangsta Folk z Ukrainy.

źródło: AKPA.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×