kocham kino

"Kocham kino". Grażyna Torbicka zachwyciła na festiwalu w Kazimierzu! Nie widać różnicy między nią, a towarzyszącą jej o ponad 30 lat młodszą aktorką. "Piękna, wiecznie młoda"

Grażyna Torbicka była jednym z gości na festiwalu Dwa 2022 Brzegi odbywającym się w Kazimierzu. Prezenterka postanowiła pochwalić się fotografią z wydarzenia, na której pozuje z Marią Dębską. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad formą Grażyny Torbickiej, która w niczym nie odstaje od o ponad 30 lat młodszej aktorki!

06.08.2022Kocham kino

"Kocham kino". Grażyna Torbicka po raz kolejny udowodniła, że jest synonimem elegancji! Przypominamy najpiękniejsze kreacje słynnej prezenterki

Grażyna Torbicka po raz kolejny pojawiła się na czerwonym dywanie z okazji tegorocznej gali wręczenia Orłów. Swoją wyjątkową kreacją słynna prezenterka skradła cały show i przypomniała, że nie bez powodu od lat jest uważana za ikonę stylu. Z tej okazji przypominamy najlepsze kreacje Grażyny Torbickiej. Która z nich jest najlepsza?

08.06.2022Kocham kino

"Kocham kino". Grażyna Torbicka i Adam Torbicki są szczęśliwym małżeństwem od 40 lat! Czym zajmuje się mąż dziennikarki? Jej adoratorem wcześniej był Adam Nawałka!

Grażyna Torbicka to jedna z ikon polskiej telewizji. Osoba, której chyba absolutnie nikomu przedstawiać nie trzeba. Dziennikarka od lat zajmuje się branżą filmową, nie szuka sztucznego poklasku, a skandale i skandaliki to kompletnie nie jej świat. Od 40 lat jest szczęśliwą mężatką, chociaż o jej względu zabiegało wielu! Sprawdźcie, kim jest mąż Grażyny Torbickiej, Adam Torbicki! Jak się poznali?

13.07.2021Kocham kino

"Płynące wieżowce". Kontrowersyjny film Tomasza Wasilewskiego w TVP2

Już w najbliższy czwartek o godz. 22.45 na antenie TVP2 w paśmie "Kocham Kino" zostanie wyemitowany film Tomasza Wasilewskiego „Płynące wieżowce”. Film, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem na wielu międzynarodowych festiwalach filmowych, w Polsce wciąż uważany jest za temat szokujący i propagujący gorszące treści. Prawicowe media atakują TVP 2 twierdząc, że stacja mija się z edukacyjną misją mediów publicznych. Jak jest naprawdę?

31.08.2015Płynące wieżowce

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×