"Komisarz Mama". Anna Dereszowska pojawi się w filmie o Ani Przybylskiej. "Trudno uwierzyć, że to już tyle lat, jak Ani nie ma"

Od tragicznej śmierci Anny Przybylskiej minie w tym roku już 8 lat. Z tej okazji TVP postanowi wyemitować dokument o zmarłej aktorce. Udział w filmie potwierdziła wieloletnia przyjaciółka aktorki Anna Dereszowska. Zdradziła, na czym będzie polegać jej rola.

Multimedia

Anna Przybylska - tragiczna śmierć aktorki

Anna Przybylska była jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Wiele osób uważało ją również za najpiękniejszą kobietę w polskim show biznesie. Sławę przyniosła jej rola w serialu Złotopolscy, w którym wcieliła się ona w rolę policjantki Marylki Baki. W życiu prywatnym była ona w związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym miała trójkę dzieci: córkę Oliwię oraz dwóch synów - Szymona i Jana.

5 października 2014 roku Anna Przybylska zmarła na raka trzustki w wieku zaledwie 36 lat. Wielu fanów aktorki, a także kolegów i koleżanek z branży, do dziś nie potrafi się pogodzić z jej niespodziewaną śmiercią. Pomimo, że Anna Przybylska nie żyje już od 8 lat, pamięć o niej jest wciąż żywa.

Jarosław Bieniuk potwierdza: powstanie film o Annie Przybylskiej!Zobacz więcej

Anna Dereszowska - film o Annie Przybylskiej

8 lat od śmierci aktorki, telewizja TVP postanowiła wydać film dokumentalny o Annie Przybylskiej. Udział w nim mają wziąć m.in. rodzina i przyjaciele zmarłej gwiazdy. Według informacji "Faktu" swoją obecność zapowiedziała również Anna Dereszowska, dla której Anna Przybylska była wieloletnią koleżanką z branży, z którą znała się już od czasów występów w "Złotopolskich".

Czekam na ten film. Twórcy zwrócili się zresztą do mnie o krótką rozmowę na temat Ani. Trudno uwierzyć, że to już tyle lat, jak Ani nie ma, ale zawsze staram się odnaleźć jakiś pozytyw. Mam nadzieję, że to odejście Ani, młodej osoby, która dbała o siebie, uprawiała sporty, sprawiło, że ludzie zaczęli się częściej badać i nawet mimo pandemii ludzie tych badań nie zaniechają. – stwierdziła w rozmowie z Faktem.

Film o Annie Przybylskiej ma mieć telewizyjną premierę 5 października 2022 roku. W dokumencie zostaną wykorzystane prywatne materiały rodziny Anny Przybylskiej. Będzie można w nim zobaczyć m.in. amatorskie nagrania z rodzinnego wyjazdu do Turcji.

Piotr dowiaduje się, że jego matka miała romans! Ukojenia zaczyna szukać w lekach...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×