"Komisarz mama". Anna Dereszowska zaliczyła wpadkę! Setki tysięcy obserwujących zobaczyło twarz jej dziecka

Tydzień temu Anna Dereszowska szczęśliwie urodziła trzecie dziecko. Aktorka prawdopodobnie planowała nie pokazywać twarzy potomka w mediach społecznościowych. Zaliczyła w tej kwestii wpadkę, co nie umknęło uwadze spostrzegawczych obserwatorów.

Multimedia

Anna Dereszowska pokazała twarz dziecka

Tydzień temu na świat przyszło trzecie dziecko Anny Dereszowskiej. Aktorka starała się zadbać o prywatność swojego potomka i nie publikowała zdjęć jego twarzy. Na swój profil na Instagramie wrzuciła kilka fotografii już po porodzie, na których nie było widać buzi malucha. Nie udało jej się utrzymać tej dobrej passy i najbardziej spostrzegawczy obserwujący dostrzegli twarz najmłodszego dziecka Anny Dereszowskiej.

Anna Dereszowska urodziła trzecie dziecko! Zdjęcie bobasa jest już w sieci - ten maluch będzie miał charakterZobacz więcej

Aktorka wrzuciła na swoje InstaStory zdjęcie posiłku, na którym znalazła się również elektroniczna niania. Model, z którego korzysta aktorka posiada mały ekranik, na którym było widać twarz dziecka. Fotografia zniknęła z relacji Dereszowskiej po 24 godzinach, jednak aktorkę na Instagramie obserwuje niemal 300 tysięcy osób, z których prawdopodobnie znaczna część miała okazję zobaczyć wizerunek jej dziecka.

Co myślicie o publikowaniu zdjęć dzieci w mediach społecznościowych?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ela (gość)

    No i super że pokazała bobasa

    21.11.2021 15:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×