"Komisarz Mama" odcinek 13. Hanna Śleszyńska dołączyła do obsady! Maria traci swój niezawodny instynkt i rezygnuje z pracy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 13. odcinek serialu "Komisarz Mama". Dzieje się! Hanna Śleszyńska dołączyła do obsady! Maria traci swój niezawodny instynkt i rezygnuje z pracy! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 13. odcinku "Komisarz Mamy"!

Multimedia

"Komisarz Mama" odcinek 13. w środę, 29 września, o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 13. odcinku serialu "Komisarz Mama" Maria (Paulina Chruściel) będzie pracować nad niezwykle skomplikowaną sprawą zaginięcia doktor weterynarii. Komisarz Matejko jest przekonana, że poszukiwana została zamordowana a zabójca jest na wyciągnięcie ręki.

Jednak jej kolejne kroki okazują się błędne, na dodatek górę nad racjonalnym prowadzeniem dochodzenia zaczynają brać emocje. Tymczasem podejrzany w areszcie popełnia samobójstwo… Wydaje się, że Maria traci swój niezawodny instynkt śledczego… Na ręce Patrycji (Anna Dereszowska) składa wypowiedzenie. Czy jeszcze kiedyś powróci do pracy w Policji? Kto ją zastąpi?

Maria ma problemy wychowawcze z Elizą! Nastolatka zostaje zatrzymana przez policję!Zobacz więcej

Jednocześnie warto dodać, że do obsady serialu dołączyła Hanna Śleszyńska! Hanna wcieli się w rolę technika kryminalistyki. Aktorka zagra Alinę Żuk, która przychodzi na miejsce laborantki Heleny Zawady (Joanna Niemirska).

Alina jest w wieku prawie emerytalnym, nie zależy jej za bardzo na tym, by ludzie ją lubili, nie zabiega o ich sympatię i ma specyficzne poczucie humoru. Jest fachowcem, dla niej najważniejsze jest to, by dobrze wykonać swoją pracę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • hgfddtt (gość)

  Hi, honey. I'm looking for a guy for sex. My nickname on this dating site is HornyBritney19

  15.06.2022 02:41
 • KennethMillikin (gość)

  Hey there, I just wanted to tell y'all that I've been making such a stable income from this crazy money making system and the best part of it was I really didn't have to invest anything. I'm making about $6000-$8000 per month and you can too, download this awesome system here...𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐜𝐚𝐬𝐡𝟏.𝐜𝐨𝐦

  06.11.2021 11:01
 • Lynn (gość)

  Hey there, I just wanted to tell y'all that I've been making such a stable income from this crazy money making system and the best part of it was I really didn't have to invest anything. I'm making about $6000-$8000 per month and you can too, download this awesome system here... 𝐰𝐰𝐰.𝐖𝐨𝐫𝐤𝐬𝐒𝐢𝐥𝐯𝐞𝐫.𝐜𝐨𝐦

  29.09.2021 09:24
 • Lynn (gość)

  nicie

  29.09.2021 09:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×