"Komisarz Mama" odcinek 14. W lesie znaleziono zwłoki zakonnicy! Maria spędziła noc z Andrzejem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 14. odcinek serialu "Komisarz Mama". W lesie znaleziono zwłoki zakonnicy! Maria spędziła noc z Andrzejem! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku 2. sezonu serialu "Komisarz Mama"!

Multimedia

"Komisarz Mama" odcinek 14. w środę, 6 października, o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 14. odcinku serialu "Komisarz Mama" Maria Matejko i jej drużyna tym razem prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa zakonnicy - siostry Marty. Kobietę znaleziono w lesie, niedaleko żeńskiego klasztoru, z którego pochodziła. Maria podejrzewa, że w sprawę zamieszana jest inna zakonnica, siostra Aleksandra, która wstąpiła do zakonu wkrótce po tym, gdy przypadkowo obejrzała w telewizji dokument o produkcji cydru z jabłek pochodzących z klasztornego sadu i zobaczyła twarz siostry Marty.

Hanna Śleszyńska dołączyła do obsady! Maria traci swój niezawodny instynkt i rezygnuje z pracy!Zobacz więcej

Co tak koszmarnego wydarzyło się w przeszłości, że połączyło te kobiety na zawsze i doprowadziło do tragedii? Piotr z kolei podejrzewa o zabójstwo zakonnicy leśniczego, Grzegorza Rakowskiego, który miał z nią wiele lat temu romans. W odkryciu prawdy policjantom przeszkadza siostra Barbara - matka przełożona, która przed wstąpieniem do zakonu była sędzią…

W życiu prywatnym Marii kolejne dylematy. Po nocy spędzonej z Andrzejem Maria nie jest pewna, czy chce do niego wrócić. Andrzej zaskakuje ją informacją o swoim wyjeździe do Gdańska, gdzie dostał pracę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×