"Komisarz Mama" odcinek 15. Maria musi zdecydować, jak podzielić się opieką nad dziećmi z mężem! Komisarz Dębski zaprasza ją na randkę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 15. odcinek serialu "Komisarz Mama". Maria musi zdecydować, jak podzielić się opieką nad dziećmi z mężem! Komisarz Dębski zaprasza ją na randkę! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 7. odcinku 2. sezonu serialu "Komisarz Mama"!

Multimedia

"Komisarz Mama" odcinek 15. w środę, 13 października, o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 15. odcinku serialu "Komisarz Mama" komisarz Maria i jej grupa śledcza tym razem zajmują się sprawą zabójstwa 37-letniej Karoliny Troszczyńskiej. Kobietę znaleziono na plaży uduszoną, na środkowy palec ktoś wsunął jej za małą obrączkę.

Roma znajduje przy niej klucz hotelowy. Okazuje się, że kobieta mieszkała w fatalnych warunkach, na osiedlu domków letniskowych blisko plaży a pracowała jako nauczycielka w więzieniu. Śledztwo Marii i jej ludzi zbiega się w czasie i miejscu ze śledztwem komisarza Krzysztofa Dębskiego, który tropi sprawcę napadu na kasyno - Marka Kłosińskiego.

W lesie znaleziono zwłoki zakonnicy! Maria spędziła noc z Andrzejem! Zobacz więcej

Dochodzi do konfrontacji między Marią i Dębskim o to, czyja sprawa ma priorytet. Inspektor Patrycja nakazuje współpracę. Tymczasem w domku ofiary policjanci znajdują ukrytą sporą sumę pieniędzy…

W życiu prywatnym Maria musi zdecydować, jak podzielić się opieką nad dziećmi z wyjeżdżającym do innego miasta, mężem. Niedawny rywal w pracy, komisarz Dębski zaprasza ją na randkę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×