"Komisarz Mama" odcinek 18. Piotr jest w śpiączce! Nie przeżyje? Smutną Marię pociesza Krzysztof Dębski... [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 18. i jednocześnie ostatni odcinek 2. sezonu serialu "Komisarz Mama". Będzie się działo! Piotr jest w śpiączce! Nie przeżyje? Smutną Marię pociesza Krzysztof Dębski... Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku 2. sezonu "Komisarz Mamy"!

Multimedia

"Komisarz Mama" odcinek 18. w środę, 3 listopada, o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 18. odcinku serialu "Komisarz Mama" ranny Piotr nadal przebywa w szpitalu. Lekarze wprowadzają go w stan śpiączki farmakologicznej. Patrycja próbuje odwrócić uwagę Marii, przydzielając jej kolejną sprawę.

Córka Lewickiego pracuje jako prostytutka! Piotr zostanie postrzelony? Zobacz więcej

W amatorskim teatrze została zamordowana aktorka, Natasza Mirga. Kobieta przyjechała z Ukrainy, by studiować fizjoterapię. Dziewczyna zginęła od uderzenia mosiężnym świecznikiem - rekwizytem w sztuce, w której grała główną rolę. Stróże prawa odkrywają, że Natasza miała romans z reżyserem przedstawienia. Śledztwo jednak szybko się komplikuje.

Maria każdą wolną chwilę spędza przy łóżku Piotra. Mężczyzna w końcu odzyskuje przytomność. Smutną Marię pociesza Krzysztof Dębski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×