"Komisarz Mama" odcinek 18. Piotr wybudzi się ze śpiączki? Co wydarzy się w finale sezonu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na wielki finał 2. sezonu serialu "Komisarz Mama". Będzie się działo! Piotr wybudzi się ze śpiączki? Co jeszcze wydarzy się w 18. odcinku "Komisarz Mamy"? Sprawdźcie!

Multimedia

"Komisarz Mama" odcinek 18. w środę, 3 listopada, o godz. 21:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 18. odcinku serialu "Komisarz Mama" Piotr (Wojciech Zieliński) nadal nie wybudził się ze śpiączki. Maria (Paulina Chruściel), jest zrozpaczona i każdą wolną chwilę spędza w szpitalu przy łóżku Piotra. Patrycja (Anna Dereszowska) postanawia ją czymś zająć i zleca jej zbadanie sprawy zabójstwa aktorki amatorskiego teatru - Nataszy Mirgi.

Piotr jest w śpiączce! Nie przeżyje? Smutną Marię pociesza Krzysztof Dębski...Zobacz więcej

Kobieta jest Ukrainką o romskich korzeniach. Do zabójstwa doszło w budynku teatru – kobieta zginęła od uderzenia w głowę mosiężnym świecznikiem. Policjanci przesłuchują członków zespołu, skupiając się na reżyserze Jerzym Kochanowskim (Rafał Królikowski) i aktorach grających główne role w wystawianej właśnie „Balladynie”.

Maria szybko odkrywa, że ofiara miała romans z reżyserem i przesłuchuje mężczyznę, próbując ustalić motyw jego działania. Podczas przeszukiwania mieszkania zamordowanej, Maria zaczyna się domyślać, że miała ona siostrę bliźniaczkę… Czy była zamieszana w zabójstwo?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×