"Komisarz Mama". Powstaje 4. sezon serialu! Do obsady dołączyła gwiazda "Rancza"! Co się wydarzy?

Mamy dobre wieści dla fanów serialu "Komisarz Mama" - powstaje kolejny sezon! Do obsady dołączyły nowe gwiazdy, w tym Ilona Ostrowska i Mikołaj Krawczyk. Co czeka Marię Matejko w nowych odcinkach? Sprawdź!

Multimedia

"Komisarz Mama" - powstaje 4 sezon!

"Komisarz Mama" został już wyemitowany finałowy odcinek trzeciego sezonu "Komisarz Mamy", ale setki tysięcy fanów serialu mogą odetchnąć z ulgą – ekipa już wróciła na plan! 20 kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do 4. sezonu serialu. Przed nami kolejne trzymające w napięciu śledztwa i perypetie przebojowej, charyzmatycznej, a przede wszystkim niezwykle skutecznej komisarz Matejko, dla której nie ma spraw nie do rozwiązania. Z jakimi wyzwaniami prywatnymi i zawodowymi będzie mierzyć się w nowych odcinkach?

Dębski wyprowadza się od Marii. To koniec ich związku? Co jeszcze wydarzy się w finale 3. sezonu serialu?Zobacz więcej

Czwarty sezon serialu "Komisarz Mama" to istna karuzela nowości! Na zawodowej drodze Marii staną dwie nowe postacie: Beata Lorek (w tej roli Ilona Ostrowska), komisarz z komendy olsztyńskiej, z którą Matejko będzie musiała walczyć o śledztwa oraz podkomisarz Paweł Ostrowski (w tej roli Mikołaj Krawczyk), dawny znajomy Marii. Spotkanie po latach sprawi jednak, że dawne emocje odżyją…

Seria będzie liczyć 10 odcinków. W obsadzie m.in.: Paulina Chruściel, Paweł Ławrynowicz, Anna Matysiak, Hanna Śleszyńska, Ilona Ostrowska, Mikołaj Krawczyk.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×