"Kontrola 2". Polski serial popularny na świecie powraca! Produkcja bardzo zyskała na współpracy twórczyń z Playerem!

Projekt, który zaczął się jako etiuda studencka zdobył miliony wyświetleń na YouTube i popularność na całym świecie. Serial "Kontrola" powraca z drugim sezonem, tym razem na Playerze!

Multimedia

"Kontrola" powraca z 2. sezonem

"Kontrola" to wyjątkowy serial, który powstał pierwotnie jako etiuda studencka. Natasza Parzymies, reżyserka produkcji, opublikowała pierwszy odcinek serialu na swoim kanale YouTube w 2018 roku. Kolejne odcinki pojawiały się w odstępach kilkutygodniowych lub nawet kilkumiesięcznych. Pierwszy sezon "Kontroli" składa się z 7 odcinków. Wszystkie są wciąż dostępne na YouTube. To historia spotkania dwóch dziewczyn, które kiedyś były razem. Wpadają na siebie przypadkiem podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. Świat na chwilę się zatrzymuje, wspomnienia wracają, rozpoczyna się walka o stare uczucie.

Twórcy opublikowali pierwsze zdjęcia! Czego możemy się spodziewać?Zobacz więcej

Sam pierwszy odcinek został odtworzony już ponad 25 milionów razy! Co ciekawe, serial pierwotnie nie zdobył dużej popularności w naszym kraju. Większość jego fanów pochodziła z zagranicy. Pod odcinkami na YouTube zostały zamieszczone komentarze w wielu różnych językach. Taka sytuacja utrzymywała się do czasu. Po ogłoszeniu powstania 2. sezonu, Polacy zaczęli nadrabiać wcześniejsze odcinki. Drugi sezon powstał we współpracy twórczyń z Playerem i właśnie na tej platformie jest udostępniany. Obecnie można oglądać pierwsze dwa odcinki 2. sezonu, a kolejne będą pojawiać się we wtorki i czwartki. Pierwsze dwa epizody pozwalają już teraz zobaczyć, że współpraca twórczyń z Playerem wyszła serialowi na dobre.

Dlaczego warto sprawdzić nowy program? Przygotujcie się na jazdę bez trzymanki!Zobacz więcej

Dodatkowe nakłady finansowe pozwoliły na rozbudowanie świata, jaki widzimy w serialu. Oczywiście relacja między głównymi bohaterkami, Natalią i Majką, wciąż jest najważniejsza, jednak teraz możemy zobaczyć je również w innych kontekstach, co pozwoliło na nadanie dodatkowej głębi ich postaciom. W drugim sezonie serialu możemy oglądać w głównych rolach Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Jędrzeja Hycnara (Kacper), Michalinę Robakiewicz (Paulina), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek), Annę Krotoską (matka Natalii), Adriannę Biedrzyńską (matka Pauliny), Dorotę Stalińską. Gościnnie pojawiają się również Dorota Segda, Magdalena Boczarska, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Żak oraz Agata Różycka. Za scenariusz i reżyserię ponownie odpowiada Natasza Parzymies.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sokrates (gość)

    co to za gówno...jesteście bardziej amerykanscy niż sami amerykanie.

    25.12.2021 02:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×