"Kontrola". 4. sezon cenionego serialu nadchodzi! Majka i Natalia będą razem w finałowym sezonie?

"Kontrola", hit Playera, powraca z czwartym, finałowym sezonem! W rolach głównych Adrianna Chlebicka, Ewelina Pankowska, Agata Różycka. Gościnnie pojawią się również Cezary Żak, Dorota Stalińska, Robert Gonera, Jędrzej Hycnar, Areta Szpura oraz Katarzyna Zillmann. Seria licząca sześć odcinków zadebiutuje w Playerze już 1 czerwca. W tym samym czasie, wszystkie sezony trafią również do serwisu discovery+.

Multimedia

"Kontrola" 4. sezon - co się wydarzy?

"Kontrola" to uniwersalna i poruszająca historia o miłości autorstwa Nataszy Parzymies, której twórczość podbiła serca młodej publiczności. Po międzynarodowym sukcesie pierwszej serii, produkcja trafiła do serwisu Player.pl, gdzie widzowie mogli obejrzeć cieszącą się dużym zainteresowaniem kontynuację tej historii. Serial wyświetlany był także na polskich i zagranicznych festiwalach filmowych. Właśnie ogłoszono, że Kontrola zakwalifikowała się do Big Apple Film Festiwal, którego rozstrzygnięcie odbędzie się pod koniec maja w Nowym Jorku.

Z przyjemnością obserwujemy to, co dzieje się wokół „Kontroli”. Podczas niedawnego przedpremierowego pokazu, widzowie mogli obejrzeć cały czwarty sezon. Spotkał się on z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony dziennikarzy, branży, ale przede wszystkim publiczności. Nie ma wielu seriali, które by miały tak oddane grono fanów. Czekamy na czerwcową premierę serii, którą tym razem udostępnimy w całości. – komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

Pracownicy "Kropliczanki" powracają! Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu CANAL+Zobacz więcej

Czy Majka i Natalia odnajdą się w finałowym sezonie "Kontroli"?

Drogi Majki i Natalii krzyżują się po latach w obliczu tragedii, dziewczyny będą musiały odnaleźć się w nowym świecie, w którym Majka jest mamą półtorarocznej Hani, a Natalia dziewczyną kochającej i wyrozumiałej Sylwii. Ich drogi się rozeszły, ale przeszłość i uczucie, które je połączyło, cały czas o sobie przypomina. Czy po tylu nieudanych próbach, dziewczyny będą chciały jeszcze zaryzykować?

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Agatę Różycką (Sylwia), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek). Gościnnie pojawią się również Dorota Stalińska, Cezary Żak, Robert Gonera, Barbara Jonak, Jędrzej Hycnar, Katarzyna Zillmann oraz Areta Szpura.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Finałowa seria składająca się z sześciu odcinków zadebiutuje w Playerze już 1 czerwca, tym razem do serwisu trafi od razu całość. Również tego dnia, zgodnie z zapowiedziami, wszystkie cztery sezony "Kontroli" zasilą bibliotekę discovery+, będąc pierwszym polskim serialem dostępnym w ofercie zagranicznej platformy. Serial produkuje Koskino. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Natasza Parzymies, producentką z ramienia Koskino jest Natalia Grzegorzek, a ze strony TVN i Player.pl, Marta Pasławska. Za zdjęcia odpowiada Filip Pasternak.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×