"Kontrola". Polski serial o lesbijkach doczeka się 2. sezonu! Kiedy premiera?

"Kontrola" to polski serial, o którym w ostatnim czasie rozpisywano się na całym świecie. Skromna, kameralna produkcja, opowiadająca o miłości dwóch dziewczyn, zdobyła międzynarodowe uznanie! Teraz trwają prace nad 2. sezonem!

Multimedia

"Kontrola", internetowy serial, którego autorką i reżyserką jest Natasza Parzymies, na YouTube notował rekordowe wyświetlenia. Kolejne odcinki produkcji oglądały miliony osób, zachwycając się prostotą, pomysłem oraz wartką fabułą serialu. I pomyśleć, że to serial, który narodził się z etiudy powstałej na zaliczenie egzaminu!

"Kontrola" to historia spotkania dwóch dziewczyn, które kiedyś były razem. Wpadają na siebie przypadkiem podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. Świat na chwilę się zatrzymuje, wspomnienia wracają, rozpoczyna się walka o stare uczucie. Walka z góry skazana na porażkę, czy może tym razem będzie inaczej?

To pierwszy polski miniserial internetowy, który swoje początki miał w duminutowej etiudzie szkolnej, by w trakcie rozwoju stać się pełnoprawnym dziełem filmowym, które obejrzały miliony widzów na całym świecie. To pierwszy polski serial, gdzie wątek nieheteronarmtywnej miłości jest na pierwszym planie, pokazuje, że miłość to miłość, a złamane serce boli tak samo w każdej konfiguracji.

W rolach głównych na ekranie oglądamy Adriannę Chlebicką oraz Ewelinę Pankowską. W pozostałych rolach pojawili się m.in. Bartłomiej Kruk, Michalina Robakiewicz, Kuba Sielski oraz Joanna Połeć. Obecnie trwają prace nad 2. sezonem serialu. Data premiery jeszcze nie jest znana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nie dla (gość)

    mnie.... bee

    28.01.2022 01:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×