„Korona Królów. Jagiellonowie" odcinek 17. Saule trafia do lochu, lecz to Arunas bierze winę na siebie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Korona Królów. Jagiellonowie" odcinek 17. - streszczenie. Król Jagiełło i książę Witold ustalają rozejm z Krzyżakami, a dzięki papieskiej bulli litewscy jeńcy zyskują wolność. Po zabiciu Gwidona, Saule trafia do lochu. Arunas postanawia wziąć winę na siebie.

Multimedia

Korona królów. Jagiellonowie” od poniedziałku do środy o godz. 20:30 w TVP1

Zima 1404. Król Jagiełło (Sebastian Skoczeń) i książę Witold (Michał Chorosiński) ustalają rozejm z Krzyżakami. W wyniku papieskiej bulli wszyscy litewscy jeńcy zostaną zwolnieni z krzyżackiej niewoli. Po zabiciu Gwidona, Saule (Agata Pieszko) trafia do lochu, ale Arunas (Filip Gurłacz) bierze winę na siebie. I wtedy dopiero dowiaduje się, kto jest ojcem jego narzeczonej.

Maja Szopa dla głównej roli zdecydowała się ogolić głowę na łyso! Przed młodą aktorką wielka kariera?Zobacz więcej

Do Krakowa jadą brat Bdzigost (Jakub Wieczorek), który uratuje Jurgę (Kuba Kochanek) z rąk krakowskich żebraków i Stanisław Ciołek, który szuka pracy w królewskiej kancelarii. Saule i Arunas biorą ślub, a Elżbieta Granowska (Karolina Porcari) przed balem karnawałowym mówi kilka słów za dużo. Słyszy je królowa Anna (Milena Staszuk).

Streszczenia odcinków oraz najnowsze zdjęcia z serialu znajdziesz w galerii

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×