"Korona królów". Marta Bryła odchodzi z serialu! Co dalej z postacią królowej Aldony Anny Giedyminówny? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Program TV został dostarczony i opracowany przez media-press.tv
Marta Bryła wcielająca się w serialu "Korona królów" w postać Aldony Anny Giedyminówny, odchodzi z telenoweli TVP. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnała się z widzami. Co dalej z jej postacią? Sprawdź szczegóły!

"Korona królów" od poniedziałku do czwartku od godz. 18:30 w TVP1! - sprawdź program tv

program tv

Zdjęcia do 1. sezonu telenoweli TVP pt. "Korona królów" już się zakończyły. Marta Bryła, czyli serialowa Aldona Anna poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie zobaczymy jej w kolejnym sezonie "Korony królów". Co się stało?

Wczoraj padł ostatni klaps na planie pierwszego sezonu serialu „Korona Królów”, w tym moich aż 135 dni zdjęciowych! Ten rok to bez dwóch zdań największa przygoda życia, która mogła mnie spotkać. To co przeżyłam, ile się nauczyłam, jak wielu ludzi i szczerych przyjaciół znalazłam dzięki temu projektowi to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Wierzę w przeznaczenie i dziękuje losowi, że to właśnie ja dostałam szansę stworzyć tak ważną historyczną postać Aldonę Annę Giedyminównę Królową Polski! Na zdjęciu z pierwszymi scenariuszami, pełna nadziei, ale nie mająca pojęcia jaka ciężka i ważna, a zarazem cudowna, satysfakcjonująca droga właśnie się przede mną otworzyła... Bogatsza o wszystko co przez ten czas przeżyłam, ogromnie dziękuję CAŁEJ EKIPIE! Kochani, jesteście wyjątkowi w każdym calu, silni, pracowici i zawsze pomocni! Jestem wdzięczna że spotkałam się z takimi wspaniałymi ludźmi przy tym wyjątkowym dla mnie projekcie. Produkcji, scenarzystom, reżyserom, aktorom i całej reszcie, której nie byłabym w stanie w tak krótkim czasie wymienić... ( musiałabym pisać do wieczora) Tworzyliśmy idealny team i nigdy nie zabrakło odpowiednio dobrej atmosfery i zapału do pracy! Dziękuję z całego serca za ten czas! - napisała aktorka.

Marta Bryła nie podała powodów swojego odejścia, ale jak można się domyślać, wiąże się to ze zbliżającą się śmiercią granej przez nią bohaterki - królowej Aldony Anny Giedyminówny. Według źródeł historycznych, żona Kazimierza zmarła sześć lat po koronacji, okoliczności jej śmierci nie są jednak znane. -Ponieważ nadmiernie używała życia, dlatego też dość znamiennym i strasznym losem z tego świata zeszła – czytamy w „Roczniku Traskim". Według plotek, to król Kazimierz zlecił jej zabójstwo.

Jak śmierć Aldony zostanie przedstawiona w serialu "Korona królów"? Przekonamy się już wkrótce!

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn