"Kowalscy kontra Kowalscy". Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przeżywają dramat na Zanzibarze. Boli od samego patrzenia!

Rajskie wakacje Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego na Zanzibarze mają tragiczny finał. Aktorka podzieliła się niepokojącymi informacjami o stanie zdrowia swojego partnera. Zdrójkowski bardzo cierpi!

Multimedia

Adam Zdrójkowski poparzony na Zanzibarze!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wybrali się na wakacje. Para postawiła na modny wśród polskich gwiazd Zanzibar. W ostatnich tygodniach wypoczywali tam m.in. Justyna Steczkowska czy Barbara Kurdej-Szatan z rodziną.

Niestety, relaks Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego na Zanzibarze zamienił się w koszmar! Partner aktorki zmaga się z poparzeniem słonecznym.

Do wszystkich wybierających się do Afryki. Ochrona na twarz i ciało minimum 50 SPF + nakrycie głowy, oczu (okulary) i bluzkę w zanadrzu. Wiedzieliśmy, że słońce jest tu zabójcze, ale nie sądziliśmy, że aż tak - napisała Wiktoria Gąsiewska na Instastories.

Wiktoria Gąsiewska pokazała perfekcyjny brzuch! Fani nie mogą wyjść z podziwu!Zobacz więcej

Gąsiewska pokazała w mediach społecznościowych rozległy rumień na plecach Zdrójkowskiego. Piecze i boli od samego patrzenia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maria (gość)

    Dopadli słońca i zgłupieli przecież to nie dzieci a teraz cierpią ale żeby napisać o tragedii to już naprawde bez rozumu Facebook to żenada i sama histeria jeszcze nie widzieli prawdziwej tragedii ,młodemu zycze zdrowia i wiecej rozumu

    18.03.2021 15:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×