"Kozacka miłość" odcinek 265. Leżniow stara się przejrzeć niecne zamiary Anfisy. Stiepan po pogrzebie potajemnie odwiedza grób matki [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 265. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Leżniow stara się przejrzeć niecne zamiary Anfisy. Stiepan po pogrzebie potajemnie odwiedza grób matki. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 265. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 265. - we wtorek, 18 stycznia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 265. odcinku "Kozackiej miłości" Leżniow stara się przejrzeć niecne zamiary Anfisy. W związku z tym zgadza się na wzięcie udziału w spektaklu w roli amanta. Ona jednak ma obawy, że jej intryga została ujawniona, włącza do sprawy także Pankowa.

Lebieda postanawia wypuścić Kiriuszę oraz Koźmę. Kirył ma nadzieję, że Luba i Serafim mu wybaczą. Stiepan po pogrzebie potajemnie odwiedza grób matki. Gruszeńka, zauważając przygnębionego Stiepana, próbuje go wesprzeć.

Anfisa planuje następną intrygę! Rozalia prowokuje kłótnię z KuczniewemZobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Klon (gość)

    Oj przydało by się lanie Kiriuszce, a ty Nikoła lepiej nie wracaj do stanicy.

    19.01.2022 09:15
  • Elka (gość)

    Ja pierniczę co za obłudnica z tej Rosy niby taka niedostępna a szybko wskoczyła do wyra bogaczowi. Ta pseudo aktoreczka wróciła do swojego dawnego rzemiosła ale tym razem stała sie luksusową kurtyzaną. Ale zaskoczyło mnie to, że Kuczniew taki cwaniakowaty ale szanowany człowiek a pociąga go dziwka. Myślałam, że wykorzysta ją jako pionek do gry żeby zastawić haczyk na Anfisę.

    18.01.2022 10:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×