"Królowe życia". Anna Renusz poleciała do Turcji powiększyć biust. Teraz chwali się efektami operacji plastycznej

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Anna Renusz z programu "Królowe życia" lubi opowiadać w Internecie o swoim życiu zawodowym. W mediach społecznościowych dzieli się również tymi bardziej prywatnymi szczegółami. Niedawno powiedziała swoim fanom o powiększeniu biustu. Po operacji oczywiście pochwaliła się efektami. Jak teraz wygląda?

Anna Renusz to celebrytka, którą poznaliśmy w programie "Królowe życia". To dzięki udziałowi w tym telewizyjnym show stała się sławna. Kobieta może teraz pochwalić się sporym gronem fanów. Ze swoimi wielbicielami często dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego i zawodowego w mediach społecznościowych. Niedawno Anna pisała o swoim wyjeździe do Turcji. Kobieta nie wybrała się tam, aby odpocząć. Jej celem była operacja plastyczna. Teraz Renusz pochwaliła się efektami.

"Królowe życia". Nowy biust Anny Renusz

Anna Renusz nie ukrywa, że przykłada ogromną wagę do tego, jak się prezentuje. Bohaterka programu "Królowe życia" lubi poddawać się różnym zabiegom medycyny estetycznej. Już wcześniej wspominała, że chciałaby poddać się pewnej operacji plastycznej. Celebrytce zależało na poprawieniu wyglądu swoich piersi. Aby zrealizować swoje marzenie, Renusz wybrała się do Turcji. Wyjazd dokładnie relacjonowała na Instagramie. Swoim obserwatorom opowiadała o tym, jak bardzo nie może doczekać się swojej przemiany. Prosiła też o trzymanie za nią kciuków i obiecała, że pokarze się w pełnej okazałości, kiedy wszystko się już zagoi.

Nie mogę się doczekać mojej metamorfozy. Tak, idę pod nóż na własne życzenie. Będą duże zmiany – napisała przed zabiegiem na Instagramie.

W listopadzie królowa pochwaliła się efektami operacji. Na Instagramie opublikowała filmik, na którym widać, jak teraz wygląda. Celebrytka podkreślała, jak świetnie się teraz czuje.

Po operacji długo się goiłam, mięśnie się odbudowały, a ja jestem szczęśliwa. Czuję się dziesięć lat mniej – tak Anna Renusz podpisała filmik, na którym pokazała się po operacji.

Czy królowa rzeczywiście wygląda, jakby miała 10 lat mniej?

Źródło: TTV/x-news

od 12 lat
Wideo

Wybory samorządowe 2024 - II tura

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn