"Królowe życia". Anna Renusz rozstała się z partnerem? Internauci prowadzą własne śledztwo

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. Karol Makurat/AKPA
fot. Karol Makurat/AKPA
W mediach aż huczy na temat rzekomego rozstania jednej z najpopularniejszych par, czyli "królowej życia" Anny Renusz i "Tarzana". Doniesienia o końcu związku uwielbianych bohaterów programu "Królowe życia" zmotywowały internautów do przeprowadzenia własnego śledztwa. Co udało im się ustalić?

Anna Renusz do obsady programu "Królowe życia" dołączyła stosunkowo niedawno. Była żona piłkarza Arki Gdynia Michała Renusza jest wziętą stylistką fryzur. Widzom dała się poznać jako kobieta bezkompromisowa i niezależna. -Super energia i empatia od Ciebie promieniuje - komplementują ją internauci.

Anna Renusz rozstała się z mężem i jest obecnie w nowym związku. W "Królowych życia" występuje ze swoim partnerem Mateuszem "Tarzanem" Leśniakiem. Jak się poznali?

To był piękny czerwcowy dzień. Jechałam z koleżanką samochodem. Gdy zatrzymałyśmy się na czerwonym świetle, facet z samochodu, który jechał naprzeciwko, poprosił, abym otworzyła okno. Tak mnie zaczepił. Zapytał, czy nie wyskoczę z nim za godzinkę na obiad. Zgodziłam się, zwłaszcza, że był przystojny... Umówiliśmy się we włoskiej knajpce. Gdy się tam pojawiłam, już na mnie czekał. Byłam zaskoczona, gdy wstał, aby się przywitać - to był olbrzym, chłop dwa metry wzrostu, a ja mam 160 cm.!. Po obiedzie był spacer i kino. Do tej pory nie pamiętam filmu, bo cały czas rozmawialiśmy. Już pierwszego dnia pomyślałam, że będę jego żoną - opowiadała w rozmowie z AKPĄ.

Anna Renusz z "Królowych życia" rozstała się z partnerem?

Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia o rozstaniu "królowej" z partnerem. Fani pięknej stylistyki fryzur zauważyli, że z jej profilu na Instagramie zniknęły wszystkie zdjęcia z Mateuszem Leśniakiem.

Anna Renusz na razie nie udzieliła komentarza w tej sprawie.

Źródło: TTV/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn