królowe życia bohaterowie

"Królowe życia". Izabela Macudzińska-Borowiak pochwaliła się metamorfozą. Schudła osiem kilogramów!

Izabela Macudzińska-Borowiak za sprawą programu "Królowe życia" zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. Jej fani chętnie śledzą ją w mediach społecznościowych, kibicując w nowych przedsięwzięciach. Sama Izabela chętnie dzieli się tym, co u niej w życiu się dzieje. Efektami metamorfozy również postanowiła się podzielić ze swoimi obserwatorami.

08.08.2022Królowe życia

"Królowe życia". Agnieszka Gebel była jedną z gwiazd programu. Mimo 48 lat wciąż olśniewa urodą. "Nic się Pani nie zmienia". Co dziś słychać u jednej z byłych "Królowych"?

Agnieszka Gebel występowała w programie "Królowe życia", który przyniósł jej popularność i uwielbienie widzów. Uśmiechnięta i szczera bizneswoman pokazywała kulisy swojego życia w Monachium. Jak dziś żyje Agnieszka Gebel? "Królowa życia" skończyła w tym roku 48 lat, nadal mieszka w Niemczech. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

06.08.2022Królowe życia

"Królowe życia". Iza Macudzińska w kolejnym programie! Tak dziś wygląda gwiazda TTV. Długie włosy są jej znakiem rozpoznawczym

Iza Macudzińska to gwiazda "Królowych życia". Program został zdjęty z anteny TTV, ale piękna bizneswoman wystąpi niebawem w kolejnym show. Co to będzie? Zobaczcie, jak dziś wygląda Izabela Macudzińska-Borowiak. Jak na "królową życia" przystało, Iza uwielbia eksperymentować z wizerunkiem, a długie włosy to obecnie jej znak rozpoznawczy.

23.07.2022Królowe życia

"Królowe życia". Monika Chwajoł bawi się z Martyniukami! Danuta Martyniuk chudnie w oczach!

Monika Chwajoł sławę zdobyła dzięki programowi "Królowe życia". Show telewizji TTV zapewniło jej ogromną popularność, jednak teraz celebrytka próbuje swoich sił w innych dziedzinach i ma ambitny plan stania się gwiazdą muzyki tanecznej! W ostatnim czasie wszyscy mówią o przyjaźni celebrytki z Zenkiem i Danutą Martyniukami! Zobaczcie też, jak zmieniła się Danusia Martnyiuk!

15.07.2022Królowe życia

"Królowe życia". Ślub Anny Renusz i Mateusza Leśniaka był wyjątkowy z wielu powodów. Zobacz zdjęcia z ceremonii!

Anna Renusz, ciesząca się sporą popularnością za sprawą programu "Królowe życia" wreszcie powiedziała "tak" swojemu ukochanemu "Tarzanowi"! Para zdecydowała się na nietypowy jak na polskie standardy ślub. Choć ceremonia miała charakter symboliczny, panna młoda i pan młody popisali się eleganckimi kreacjami i bajkową oprawą wydarzenia. Zobacz zdjęcia ze ślubu Anny Renusz i Mateusza Leśniaka!

29.06.2022Królowe życia

"Królowe życia". Monika Chwajoł wraca na salony! Celebrowała nowy projekt z ukochanym, Magdaleną Steczkowską i Magdaleną Narożną!

Monika Chwajoł za sprawą kontrowersyjnego hitu TTV zyskała sporą popularność i rozpoznawalność. Niegdysiejsza "królowa życia" sumiennie podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą. Choć odeszła z programu nie może narzekać na brak zajęć. Niedawno celebrowała sukces jednego ze swoich przedsięwzięć. W tym wyjątkowym dniu towarzyszył jej ukochany partner oraz znane znajome - Magdalena Narożna i Magdalena Steczkowska!

22.06.2022Królowe życia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×