"Królowe życia". Córka Alicji Pasierbińskiej skończyła 17 lat! Cassey olśniewa urodą i pokazuje w sieci odważne zdjęcia

Do obsady 12. sezonu "Królowych życia" dołączyła Alicja Pasierbińska z Opola. Nowa uczestniczka jest właścicielką białych Chihuahua oraz dumną mamą dwójki dzieci. Cassey Pasierbińska skończyła niedawno 17 lat. Nastolatka zachwyca wyjątkową urodą. Oto, czego udało nam się o niej dowiedzieć.

Multimedia

Alicja Pasierbińska z Opola została nową "Królową życia"

Program "Królowe życia" niemal od samego początku wzbudza kontrowersje to już od kilkunastu sezonów jest wielkim hitem stacji TTV i nic nie wskazuje na to, by miało się to wkrótce zmienić. Choć z programu znikają kolejni bohaterowie, to ich miejsce zajmują nowe twarze. W lutym 2022 r. do ekipy "Królowych życia" dołączyła Alicja Pasierbińska.

Kamila, Patrycja, Inga, Marzena - dlaczego odeszły z popularnego programu?Zobacz więcej

Nowa uczestniczka show TTV jest właścicielką hodowli psów rasy Chihuahua, a prywatnie żoną i matką dwójki dzieci. Więcej o nowej "królowej" przeczytasz w naszym poprzednim tekście tutaj.

Cassey Pasierbińska olśniewa urodą

Część internautów zwróciła już uwagę na 17-letnią córkę Alicji Pasierbińskiej, która jest bardzo atrakcyjną dziewczyną. Cassey prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie publikuje śmiałe zdjęcia.

Moja cudna, piękna, mądra, córeczko, przyjaciółko mojego życia. Życzę Ci Wszystkiego Najlepszego z okazji 17 urodzin. DUŻOOOO ZDROWIA I SZCZĘŚCIA. DZIĘKUJĘ CI ŻE JESTEŚ !! - napisała dumna mama Cassey w dniu jej 17. urodzin.

Czy Cassey jest podobna do swojej mamy? Zobaczcie jej zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anonm (gość)

Dla informacji wszystkich zawistnych bab. Dziewczyna ma naturalnie długie włosy, które jedynie pofarbowała! Nie jesy nadmuchana… tak wyglada naturalnie ładna dziewczyna, która o siebie dba. Nie każda ładna dziewczyna jest nadmuchana. Radzę zacząć o siebie dbać, a nie komentować w ten sposób. Żebyście chociaż miały odrobine wiedzy ma temat tej osoby. Pff

31.05.2022 22:11
  • Ad1346 (gość)

No cóż, teraz wygląd tanie kurw.y jest na topie . Ah te cudne sztuczne kłaki....

29.05.2022 14:47
  • Ola (gość)

Dziękuję, że moja córka jest zdrową, normalna kobietą , nie swieci piczą i nie robi wstydu rodzinie . Matka zapewne "dumna" z takiej lafiryndki

29.05.2022 14:45
  • Widz (gość)

Czemu mają służyć takie programy jak Królowe życia?? Przecież to promowanie patologii i zidiocenia . Żenada

28.05.2022 23:55
  • Roma (gość)

Wystające kości!!!!!!!!!! Strach patrzeć 😱

28.05.2022 16:36
  • Osa jestem (gość)

Wyglądają na fajną babkę,powodzenia w tym zawistnym, pełnym jadu świecie.

22.02.2022 03:56
  • Magda (gość)

No i po co to napędzacie… może jakiś komentarz odnośnie sztuki teatralnej, co polecacie… ach głupia ja… przecież to nikogo nie interesuje i się nie sprzedaje….

21.02.2022 23:11
  • Morfeusz (gość)

Król Mega kot O Maine Got hehe.

20.02.2022 20:52
  • !!! (gość)

Nie wiem kto się tak zachwyca ta jej uroda. Szału nie ma . Kolejna pseudo gwiazda .

19.02.2022 12:34
  • Kurator (gość)

Czy aby nie za wcześnie na takie akty? Dziecko szkołą niech się zajmie. Mamusia pewnie dumna … szkoda dziewczynki…

19.02.2022 08:26
  • Smutnomi (gość)

To przecież jeszcze dziecko, jak można było pozwolić by takie wulgarne zdjęcia udostępniać .

19.02.2022 08:23
  • antek (gość)

Wygląda jak.... Nadmuchana i wyuzdana, a to przecież jeszcze dziecko - 16 lat. A potem macie pretensje, że......molestowania, porwania, gwałty

18.02.2022 19:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.