"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska cierpi w każdej sekundzie dnia! Szeroki uśmiech to tylko pozory

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Dagmara Kaźmierska, czyli bohaterka programu "Królowe życia" od lat żyje na świeczniku. W 2019 roku uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu i wylądowała w szpitalu. Kaźmierska doznała wielu obrażeń. -Nie mam chrząstek stawowych, nie mam pięty, bo była zmiażdżona. Mam sztuczne więzadła, implanty. Ruch jest zachowany, jeśli chodzi o staw skokowy. Prawa noga jest natomiast do operacji, bo jest krzywa - opowiadała w "Dzień Dobry TVN".
Dagmara Kaźmierska, czyli bohaterka programu "Królowe życia" od lat żyje na świeczniku. W 2019 roku uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu i wylądowała w szpitalu. Kaźmierska doznała wielu obrażeń. -Nie mam chrząstek stawowych, nie mam pięty, bo była zmiażdżona. Mam sztuczne więzadła, implanty. Ruch jest zachowany, jeśli chodzi o staw skokowy. Prawa noga jest natomiast do operacji, bo jest krzywa - opowiadała w "Dzień Dobry TVN".
Oglądając zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej w mediach społecznościowych, można odnieść wrażenie, że w jej życiu wszystko jest idealne, ona sama tryska energią i zasadniczo przeżywa najszczęśliwszy okres w życiu. Niestety, to tylko pozory. Kaźmierska codziennie umiera z bólu, który maskuje uśmiechem.

Dagmara Kaźmierska codziennie umiera z bólu

Dagmara Kaźmierska, czyli bohaterka programu "Królowe życia" od lat żyje na świeczniku. W 2019 roku uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu i wylądowała w szpitalu. Kaźmierska doznała wielu obrażeń. -Nie mam chrząstek stawowych, nie mam pięty, bo była zmiażdżona. Mam sztuczne więzadła, implanty. Ruch jest zachowany, jeśli chodzi o staw skokowy. Prawa noga jest natomiast do operacji, bo jest krzywa - opowiadała w "Dzień Dobry TVN".

Wydawać by się mogło, że to, co najgorsze Dagmara Kaźmierska ma już za sobą. Nic bardziej mylnego. Kolorowe zdjęcia na Instagramie i szeroki uśmiech na jej twarzy to niestety tylko pozory.

Dagmara Kaźmierska składając fanom noworoczne życzenia przypomniała, że od momentu tragicznego wypadku, jej życie przepełnione jest bólem, ale nie poddaje się i ciągle prze do przodu. Oto, co napisała:

Więcej czasu poświęcamy SOBIE !!! I troszkę luzu do życia . Nie chcielibyście wiedzieć ile ja miałam wybojów życiowych ????????????Ale dalej prę do przodu jak TARAN !!!! Nie poddaję się nawet na chwilę !!!!! I prawie codziennie umieram z bólu jeśli mam nawet wstać z łóżka tak bolą mnie te kopyta ????Ale zaraz jak je rozruszam bolą mniej i zapier... am mimo bólu , bo wiem że jak zostanę w łóżku to po mnie !!! I składam ręce do Boga , że w ogóle chodzę ❤️???? - napisała na Instagramie.

Największym wsparciem jest dla niej syn, Conan. -Jest moim życiem i moją siłą i wiem, że dla niego nawet bez nóg będę się czołgać - byle do przodu - dodała Dagmara Kaźmierska.

10. urodziny TTV

W styczniu 2022 roku stacja TTV obchodzić będzie swoje 10. urodziny. Z tej okazji, w Krakowie ruszyły zdjęcia do polskiej wersji „99 to beat”, belgijskiego formatu należącego do VRT i Talpa. W programie wezmą udział najbardziej znane twarze TTV, które przez ostatnią dekadę z sukcesem współtworzyły ten kanał. Będą to między innymi bohaterowie „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Królowych życia”, „Ostrego cięcia” czy „Down the road”. Emisja serii planowana jest na początek przyszłego roku.

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn