"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska już wcześniej zaistniała w telewizji! Celebrytka wystąpiła w paradokumencie

Dagmara Kaźmierska za sprawą programu "Królowe życia" zdobyła ogromną rozpoznawalność. Okazuje się, że program, w którym występowała przez wiele lat, nie był jej pierwszym "romansem" z małym ekranem! "Królowa" wystąpiła bowiem w paradokumencie emitowanym przez Polsat!

Multimedia

"Królowa życia" Dagmara Kaźmierska wystąpiła w paradokumencie!

Dagmara Kaźmierska jest znana przede wszystkim jako "królowa życia" - bohaterka programu o tym samym tytule, w którym występuje od ponad czterech lat. Na ekranie często towarzyszy jej syn Conan oraz najbliżsi przyjaciele - Jacek i Edyta. Występ w cieszącym się dużą popularnością programie sprawił, że Kaźmierska ma dziś status gwiazdy i jest rozpoznawalna w całym kraju.

Nie pierwszy "romans" królowej

O przeszłości Kaźmierskiej mówi się głównie za sprawą jej kryminalnych doświadczeń. Gwiazda stacji TTV ma mroczną przeszłość, którą chętnie przybliża w swojej biografii. Dagmara odsiadywała bowiem wyrok za sutenerstwo oraz przez jakiś czas ukrywała się z ówczesnym mężem, ojcem Conana.

Joachim Zeiske już tak nie wygląda! Gwiazdor TTV zaszalał z fryzurą!Zobacz więcej

Mało jednak kto wie, że program "Królowe życia" nie jest pierwszą przygodą Kaźmierskiej z małym ekranem. Parę lat temu Dagmara wystąpiła bowiem w paradokumencie Polsatu "Pamiętniki z wakacji". W jednym z odcinków "królowa" wcieliła się w postać Krystyny, doradcy biznesowego, która z córką pojechała na Gran Canarii. Obie panie na wyspę pojechały wypocząć i popracować nad łączącymi je relacjami. Trzeba przyznać, że zachowanie "Krystyny" jest tym, co widzowie znają z programu "Królowe życia".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Jak ta s**** robi taka karierę? Po tym wszystkim, burdel, chandel ludzimi a teraz taka gwiazda jak ona to zrobiła jak się dostać do tv?

    14.07.2022 11:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×