"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska przeszła kolejną operację. "Musiałam się poddać temu zabiegowi ze względu na nogi"

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Dagmara Kaźmierska w nowych odcinkach programu "Królowe życia" przeszła kolejną operację. Ulubienica widzów znowu poprawiała urodę. Wyjaśniła jednak, że zrobiła to przede wszystkim ze względów zdrowotnych.
Dagmara Kaźmierska w nowych odcinkach programu "Królowe życia" przeszła kolejną operację. Ulubienica widzów znowu poprawiała urodę. Wyjaśniła jednak, że zrobiła to przede wszystkim ze względów zdrowotnych.
Dagmara Kaźmierska w nowych odcinkach programu "Królowe życia" przeszła kolejną operację. Co się stało? Ulubienica widzów znowu poprawiała urodę. Wyjaśniła jednak, że zrobiła to przede wszystkim ze względów zdrowotnych.

Od czwartku, 24 lutego na antenie TTV można oglądać nowe odcinki programu "Królowe życia". W 12. sezonie do ekipy dołączyła Alicja Pasierbińska, która ma fioła na punkcie piesków rasy Chihuahua. Szalonymi przygodami nadal dzieli się widzami Dagmara Kaźmierska, która już od kilku lat żyje na świeczniku. Charyzmatyczna królowa dorobiła się statusu gwiazdy, a jej konto w mediach społecznościowych obserwuje już ponad milion osób.

Dagmara Kaźmierska poddała się kolejnej operacji.

"Królowa" chciałby zawsze widzieć siebie młodą i nie widzi nic złego w poprawianiu urody. Czytaj więcej o metamorfozach uczestniczek "Królowych życia".

Dagmara Kaźmierska w najnowszym odcinku "Królowych życia" pokazała, jak poddaje się liposukcji. -Powiem ci, dlaczego to robię. Tragedia z nogą jest i dobrze o tym wiesz. Muszę schudnąć natychmiastowo. Ja nie jestem w stanie sama schudnąć. Boję się jak nigdy. Żeby była jasność, ja nie mam jakichś zapędów, żeby wyglądać jak nastolatka. I zdaję sobie sprawę, że Miss Polonią też już nie będę. Ale ja musiałam się poddać temu zabiegowi ze względu na nogi - wyjaśniła w rozmowie z Jackiem.

Przypominamy, że Dagmara jakiś czas temu w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl przyznała, że chciałaby się poddać kolejnym zabiegom.

Nęci mnie lifting, ale troszkę za szybko chyba. Byłam już nawet na konsultacji, pięknie mi pan doktor naciągnął, wyprostował, ale usta mi się zrobiły, jak u żaby. To mnie troszkę ostudziło - tłumaczy gwiazda "Królowych życia".

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn