"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska przeszła załamanie? "Nie chce się żyć”

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Dagmara Kaźmierska opowiedziała o trudnych chwilach w swoim życiu. Przyznała się do słabości, a jej słowa niepokoją! Przez co musiała przejść gwiazda programu "Królowe życia"?

Dagmara Kaźmierska opowiada o trudnych momentach

Dagmara Kaźmierska znana jest z programu "Królowe życia, ale i poza nim chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i często pokazuje swoją codzienność. Jednak jej post w mediach społecznościowych zaniepokoił!

Dagmara Kaźmierska opublikowała film na TikToku, w którym opowiedziała o trudnych momentach. Przyznała, że czasem uświadamia sobie, że jest sama, szczególnie teraz, w okresie majówki. - Wszyscy gdzieś razem, a ja siedziałabym sama. Też mam chwile zwątpienia - powiedziała, dodając, że miewa naprawdę gorsze dni, ale wie, że musi być silna.

Mi też nieraz się żyć nie chce (…). Ja wiem, że muszę być dla mojego Conana silna, mocna, zdrowa, bo ja mam jego, muszę go jeszcze wychować i muszę mu dużo pomóc. I to mi daje tę siłę, o którą wy wszyscy pytacie: pani Dagmaro, skąd w pani tyle siły?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn