"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska wystąpi w filmie z Joanną Kurowską! "By iść w nowe, trzeba zostawić stare"

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność za sprawą programu "Królowe życia". Słynąca z absolutnej szczerości i ujmująca fanów swoim charakterem bohaterka hitu TTV nie próżnuje. Choć zaledwie kilka dni temu ogłoszono, że program "Królowe życia" znika z anteny, najsłynniejsza "królowa" z ekranem się nie żegna.

Multimedia

Dagmara Kaźmierska wystąpi w filmie z Joanną Kurowską!

Po sześciu latach, 12. sezonach i przeszło 300 odcinkach stacja TTV zdecydowała, że program "Królowe życia" znika z anteny. Dla wielu ów format z czasem zyskał miano kultowego, a na skrzydłach jego popularności polski show-biznes zyskał spore grono celebrytów, nierzadko o wątpliwym autorytecie moralnym.

Kultowy program znika z anteny! Co dalej z Dagmarą Kaźmierską i innymi celebrytami?Zobacz więcej

Jedną z najsłynniejszych bohaterek hitu TTV była Dagmara Kaźmierska. Widzowie pokochali ją za charakter, jej poczucie humoru i riposty, ale przede wszystkim za bezpardonową szczerość. "Królowa" nie miała oporów, aby dyskutować o swojej mrocznej przeszłości, pobycie w więzieniu i spowodowanej odsiadką bolesną rozłąką z synem. Nic dziwnego więc, że wielu na wieść o zdjęciu programu z anteny natychmiast zaczęło się zastanawiać nad losami swojej ulubionej "królowej". Dagmara Kaźmierska, która wie, jak fani ją kochają, nie znika jednak z ekranów tak do końca.

Co z Dagmarą Kaźmierską po zawieszeniu programu "Królowe życia"

"Królowa życia" dodała zdjęcie z Joanną Kurowską, zapowiadając fanom, czego mogą się spodziewać. Jak się okazuje, Dagmara Kaźmierska wystąpi z Kurowską w jednym filmie! Dagmara zdradziła również tytuł zapowiadanego filmu: "Ślicznotki". Dagmara Kaźmierska wystąpi w roli przyjaciółki bohaterki, w którą to wcieli się Joanna Kurowska.

Warto przypomnieć, że Dagmara Kaźmierska ma całkiem niezłe doświadczenie w pracy z kamerą. Bohaterka hitu TTV już wcześniej, przed etapem współpracy z producentami programu "Królowe życia" występowała w paradokumencie. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×