„Królowe życia”. Ile lat ma Dagmara Kaźmierska, Iza Macudzińska, Sylwia Peretti, Laluna Unique, Anna Renusz i pozostali? Wiek uczestniczek programu TTV nie jest już tajemnicą!

„Królowe życia” to program, który dał polskiemu show-biznesowi całą plejadę barwnych osobowości. Uczestniczki zawieszonego obecnie programu TTV błyskawicznie podbiły serca widzów za sprawą swoich charakterów i przeżywanych przed kamerą perypetii. Łudził się jednak ten, kto sądził, że bohaterki programu są wylewne na wszystkie tematy. Bo choć wydawać się mogło, że nie mają przed nimi tajemnic, prawda jest zgoła odmienna! Długo nie chciały zdradzić, ile mają lat. My i tak to wiemy! Zobacz, ile naprawdę lat ma Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara, Alicja Pasierbińska, Laluna Unique i Sylwii Peretti!

Multimedia

Wiek „Królowych życia" - ile lat mają uczestniczki hitu TTV

Program „Królowe życia” doczekał się w Polsce sporego grona fanów i aż 11. edycji. Widzowie z zapałem śledzili perypetie Dagmary Kaźmierskiej i jej przyjaciółki Edyty „Edzi" Nowak-Nawary, Kasi Aleksander, znanej jako „Laluna”, która nie bała się zmierzyć w oktagonie, Aleksandry Szafrańskiej, Izy Macudzińskiej-Borowiak i Patryka Borowiaka, Anny Renusz oraz nowej "królowej" - kochającej wszystkie zwierzęta, ale najbardziej psy rasy Chihuahua Alicji Pasierbińskiej. Do ekipy dołączyła również Julia von Stein, której niecodzienne zajęcie zelektryzowało widzów.

Na starych fotografiach są nie do poznania. Tych zdjęć mogliście nie widzieć!Zobacz więcej

„Królowe życia" – wiek Dagmary, Laluny, Alicji Pasierbińskiej, Izy Macudzińskiej

Od samego początku show, które zostało zawieszone, budziło ogromne emocje wśród widzów za sprawą osobowości, jakie producenci gromadzą w każdym z sezonów. Niektórym wytykana jest szemrana przeszłość, nadmierne zamiłowanie do ingerencji w ciało z pomocą chirurgów plastycznych i kosmetyczek, a jeszcze inni gwarantują spore emocje po prostu pojawiając się na ekranie ze względu na prywatne poczynania. Niektórzy też z tego samego powodu z hukiem wylatują z programu.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Widzowie chętnie śledzili losy „królowych” poza programem, a one chętnie pokazują swoją codzienność w mediach społecznościowych. Łudzi się jednak ten, kto sądzi, że budzące kontrowersje „Królowe życia” są wylewne na wszystkie tematy. Wszystkie pilnie strzegą swoich sekretów i niechętnie poruszają pewne tematy. Będąc jednak bohaterką takiego formatu, jak „Królowe życia”, nie sposób uniknąć dociekliwych pytań i prywatnych śledztw fanów poszukujących odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Ile lat ma Dagmara, Alicja, Iza, Anna, Julia

Jednym z takich pytań, na które „Królowe życia” nie spieszą się odpowiadać, jest ich wiek. Sława ma jedna swoją cenę i dociekliwi internauci postanowili sprawdzić, kiedy „Królowe życia” mają urodziny. Niektóre mają dzieci, co pozwala fanom mniej więcej szacować ich przybliżony wiek. W odgadnięciu internautom nie pomagają jednak zabiegi, którym poddaje się niejedna „Królowa życia” a których efekt ma właśnie lat odejmować.

Huczne otwarcie, ciche zamknięcie. Syn "królowej" zwija biznes!Zobacz więcej

Co więc wiemy na temat wieku „Królowych życia”? Ano wiele. Ciekawscy fani uważnie słuchali samych bohaterek hitu TTV i obserwowali ich media społecznościowe. Tym samym postawili śmiałe tezy, dotyczące dat urodzenia „Królowych życia”.

Ile lat mają „Królowe życia” - sprawdź naszą galerię

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Krzysiek (gość)

  Dagmara to najpiękniejsza kobieta z wszystkich paradajsowych programów!!

  04.12.2022 06:47
 • Olek (gość)

  Dajcie kobiecie żyć jest bardzo piękna.

  02.12.2022 09:40
 • Kurt (gość)

  Jaka telewizja TV1 takie gwiazdy .

  02.12.2022 07:14
 • Kwirlejka (gość)

  Są gorsze programy chociażby hotel Paradais ,wyspa miłości itp grzdżą się na oczach telewidzów i jakoś to nikomu nie przeszkadza ? W królowych można się chociaż pośmiać

  15.10.2022 06:01
 • Dagmara (gość)

  Macie do nich problem nie komentować

  13.10.2022 19:31
 • Marika (gość)

  Irena ma na prawdę i nazwisko także zmienione i na pewno nie jest ten rocznik który piszą brukowcy jest starsza

  07.09.2022 09:16
 • Oka (gość)

  Piszcie bez błędów ortograficznych. Bo to śmieszne kogoś krytykowac z błędami

  04.09.2022 22:27
 • Wstyd (gość)

  Poważna redakcjo czy wy nie macie wstydu pisać o PATALOGI to najgorsze szambo a wy je reklamuje Stręczycielki Pani ktura prowadzi agencje do dzisiaj na Supa i nie tylko ładny Pszyklad dajecie młodzieży w szkole nie można farbować włosie i nosić irokeza a w telewizji i nastrojach reklamuje cię burdel mamy i MUWICIE że to jest okej wstyd

  04.09.2022 20:21
 • Sff (gość)

  Nie piszcie bzdur na temat wieku tych pedałów. Gabriel ma 53lata a ten Rafał ma 45lat a nie 30.

  04.09.2022 19:06
 • Cycek (gość)

  Najważniejsze , że zakończyła się emisja tego pseudo programu gdzie promowana i gloryfikowana jest degeneracja i patologia.

  05.06.2022 17:01
 • Ryż (gość)

  Najważniejsze , że zakończyła się emisja tego pseudo programu gdzie promowana i gloryfikowana jest degeneracja i patologia.

  05.06.2022 17:00
 • Kulfanty (gość)

  Kazimierska rocznik 1868. 🤣🤣💩🤮🤢🤬👎

  04.06.2022 23:34
 • Kulfanty (gość)

  Najważniejsze , że zakończyła się emisja tego pseudo programu gdzie promowana i gloryfikowana jest degeneracja i patologia.

  04.06.2022 23:31
 • Wektor (gość)

  Ta wrzeszcząca odessana blondyna jeśli tak staro wygląda po botoksie, kwasie i wszystkim innym to chyba wywaliła kasę w błoto.

  04.06.2022 13:26
 • Olo (gość)

  Brzydka,bez tapety wygląda na 70 lat!

  28.04.2022 22:57
 • Iga (gość)

  Królowa Życia... Od siedmiu boleści...!!!!! Wstyd...!!!!!!!!!

  28.04.2022 22:54
 • Nieznany (gość)

  Najpierw była pani Basia teraz królowa chyba śniegu

  23.04.2022 10:32
 • Nieznany (gość)

  Najpierw była pani Basia teraz królowa chyba śniegu

  23.04.2022 10:32
 • 100% prawda (gość)

  Irena baba z bałaganu prześcieradła zmieniała i z kondonami biegała z uśmiechem za klientelom !!!! Patologia teraz w cenie sprzedaje się jak świeże bułeczki brawooooo !!!!!

  23.04.2022 09:18
 • K B Z (gość)

  Burdel mama stręczycielka wiecie ile ta kobieta zniszczyła ludzkich żyć !!!! Dziewczyny zmuszała do seksu tragedia !!!! Stara ropucha tapeciara patologia że takich ludzi propagują tragedia !!!!!!!

  23.04.2022 09:09
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×