"Królowe życia". Iza Macudzińska chciała zaskoczyć fanów zdjęciem bez makijażu. Nie udało się. W komentarzach rozpętała się burza!

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Izabela Macudzińska z "Królowych życia" chciała pokazać się fanom w naturalnej odsłonie, ale jej zdjęcie bez makijażu wzbudziło spore kontrowersje. W komentarzach na profilu celebrytki rozpętała się burza. O co poszło?

Izabela Macudzińska, czyli jedna z bohaterek programu "Królowe życia" przebywa aktualnie na wakacjach we Włoszech. Celebrytka, której podobno zarzucano, że nie pokazuje się w sieci bez makijażu, postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom niektórych fanów i zaprezentować się w naturalnej odsłonie.

Dzień dobry kochani ????dziś dzień bez make upu ???????? kto mnie zna czyli rodzina i przyjaciele często widzą mnie własnie w takim wydaniu ????wiec teraz widzicie mnie i wy ????????buziaki - napisała celebrytka.

Zdjęcie Izy z "Królowych życia" bez makijażu wzbudziło spore zainteresowanie. W komentarzach na profilu gwiazdy TTV trwa nawet dyskusja dotycząca tego, czym jest naturalność. Kilka fanek zarzuciło bowiem Izabeli noszenie sztucznych rzęs i makijażu permanentnego.

A cóż to za wyczyn być "no make-up", mając sztuczne rzęsy i zrobione usta?

Ślicznie ???? Aczkolwiek tu są zrobione rzęsy i brwi także całkiem "no make up" to to nie jest. Po prostu bez podkładu

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Izabela Macudzińska w kilku komentarzach próbowała obronić swoje zdjęcie bez makijażu.

Po co się tak czepiać ????zawsze ktoś szuka dziury w całym ????‍♀️ nie pytam się w poście co musli ktoś czy dobrze wyglądam czy nie ????‍♀️pisze ze taka widza mnie zazwyczaj najbliżsi . Dla kogoś no make up to zupełnie nic a dla mnie nie - odpowiedziała Izabela.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CD-4OjfJKQt/[/instagram]

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn